SİYASET
Giriş Tarihi : 22-12-2018 10:40   Güncelleme : 22-12-2018 10:58

Çanakkale İYİ Parti Gelibolu Belediye Başkan Adayını Açıkladı

İYİ Parti 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi aday adaylarını ve adaylarını bir bir açıklamaya devam ediyor..

Çanakkale İYİ Parti Gelibolu Belediye Başkan Adayını Açıkladı

Yİ Parti 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi adaylarını  açıklamaya devam ediyor 

İYİ Parti’nin Gelibolu Belediye Başkan Adayı iş adamı Ali Rıza Yüzügüler bugün başvurusunu yaptı 

İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada; “İYİ Parti olarak yerel seçim sürecine girdiğimiz şu günlerde her zamankinden daha hızlı ve daha iyi çalışmaya devam ediyoruz. Partimize olan ilgi ve güvenin arttığı şu günlerde üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Bu bilinç ile partimiz ilkeleri doğrultusunda Çanakkale’ye en iyi hizmeti verebilecek ve şehrimize yakışacak adaylarımızla seçim sürecini çok başarılı bir şekilde geçireceğimize inanıyoruz. Bu inançla Çanakkale’mizin güzide ilçelerinde Gelibolumuzun  güzide insanı, belediye başkan adayımızı kamuoyuna takdim ediyorum. Kendilerine hayırlı olmasını ve başarılar diliyorum” dedi.

"İYİ PARTİ SÜREKLİ İYİ İNSANLARLA BİR ARAYA GELMİŞTİR"

İYİ Parti GİK ve Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, Gelibolu Belediye Başkan adayı Ali Rıza Yüzügülere başarılar dileyerek şunları söyledi; “Çanakkale'de şimdiye kadar açıkladığımız birbirinden kıymetli aday arkadaşlarımızla yola devam ediyoruz İYİ Parti sürekli iyi insanlarla bir araya gelmiştir. İYİ insanlarla iyi belediyeyi tanıtmak üzere kervan yola çıktı. Bunun en güzel örneklerinden bir taneside Gelibolu Geliboluda doğmuş büyümüş sokaklarında top oynamış hakemlik yapmış sevilen sayılan bir arkadaşımız Geliboluya İYİ belediyeciliği getireceğine inanıyorum kendisine teşekkür ediyorum dedi

Bu arada MHP'den istifa ettikten sonra bağımsız olarak il genel meclis üyeliğini sürdüren, Ferhat Özger İyİ partiye geçti ve rozeti takıldı.

 

 

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA