SİYASET
Giriş Tarihi : 16-12-2018 21:18   Güncelleme : 16-12-2018 21:34

İYİ Parti Yenice Belediye Başkan Aday Adaylarını açıkladı..

İYİ Parti 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi aday adaylarını açıklamaya devam ediyor Yenice Belediye Başkanlığı Aday Adayları açıklandı

 İYİ Parti Yenice Belediye Başkan Aday Adaylarını açıkladı..

İYİ Parti 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi aday adaylarını açıklamaya devam ediyor Yenice ilçesi Aday Adayları Osman Nuri Duran ve Zülfü Çetintaş İl Başkanlığına başvurularını yaptılar ve  İYİ Parti İl Başkanlığı’nda basın mensupları ile bir araya geldiler

.İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar yaptığı açıklamada  “Yolumuz İYİ, Yenice İYİ olacak” vurgusunda bulundu. Selahattin Yıldızlar, “Sayın İYİ Parti Yönetim Kurulu, ilçe başkanlarım, belde başkanım ve değerli basın mensupları ve aracılığınızla değerli Çanakkaleliler, sizleri selamlıyoruz.

Partimiz kurulduğu günden bu yana her geçen gün güçlenmeye ve büyümeye devam etmektedir. Bugün Yenice İlçesi  aday adaylık başvuruları için bir araya geldik. Osman Nuri Duran ve Zülfü Çetintaş arkadaşlarımıza Çıktıkları bu yolda başarılar diliyor ve teşekkür ediyorum.

Niyetimiz İYİ, yolumuz İYİ, partimiz İYİ. Güçlenerek mutlu bir Türkiye olacağız Yenice  iyi olacak” açıklamasında bulundu.

 

 

 

Yİ PARTİ YENİCE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI SN OSMAN NURİ DURAN BAŞVURUDA BULUNDULAR KENDİLERİNE HAYIRLI OLSUN DİYORUZ 

 ZÜLFÜ ÇETİNTAŞ 

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA