YEREL
Giriş Tarihi : 13-12-2018 21:11   Güncelleme : 13-12-2018 21:11

İYİ Parti Aday Adaylarını açıklamaya devam ediyor..

İYİ Parti 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi aday adaylarını açıklamaya devam ediyor Bozcaada Aday Adayı Cevdet Çebi İl Başkanlığına başvurusunu yaptı

İYİ Parti Aday Adaylarını açıklamaya devam ediyor..

İYİ Parti 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi aday adaylarını açıklamaya devam ediyor Bozcaada Aday Adayı Cevdet Çebi İl Başkanlığına başvurusunu yaptı ve  İYİ Parti İl Başkanlığı’nda basın mensupları ile bir araya geldi. Basın mensuplarına gerekli açıklamayı yapan İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, “Yolumuz İYİ, Bozcaada İYİ olacak” vurgusunda bulundu. Selahattin Yıldızlar, “Sayın İYİ Parti Yönetim Kurulu, ilçe başkanlarım, belde başkanım ve değerli basın mensupları ve aracılığınızla değerli Çanakkaleliler, sizleri selamlıyoruz.

Partimiz kurulduğu günden bu yana her geçen gün güçlenmeye ve büyümeye devam etmektedir. Bugün Bozcaada İlçesi  aday adaylık başvurusu için bir araya geldik. Cevdet Çebi arkadaşımıza İYİ Belediyeciliği getirmek için çıktığı bu yolda başarılar diliyor ve teşekkür ediyorum.

Niyetimiz İYİ, yolumuz İYİ, partimiz İYİ. Güçlenerek mutlu bir Türkiye olacağız, Bozcaada iyi olacak” açıklamasında bulundu.

Başvuru dosyasını İl Başkanına teslim eden Bozcaada Belediye Başkan aday adayı Cevdet Çebi Bozcaada da Belediye başkanlığı bizim olacak ve Bozcaada İYİ Belediyecilikle tanışacak bunun için var gücümle çalışacağım dedi

 

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA