GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-11-2018 11:38   Güncelleme : 26-11-2018 11:47

Çanakkale Genç Fenerbahçeliler Valilik ve huzurevine ziyarette bulundu

Çanakkale Genç Fenerbahçeliler sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında, Çanakkale Valiliği Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım Rehabilitasyon kurumuna ziyaret etti.

Çanakkale Genç Fenerbahçeliler Valilik ve huzurevine ziyarette bulundu

Çanakkale Genç Fenerbahçeliler sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında, Çanakkale Valiliği Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım Rehabilitasyon kurumuna ziyaret ettiler ve açıklama yaptılar açıklama şöyle;

Çanakkale Genç Fenerbahçeliler  olarak sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında, Çanakkale Valiliği Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım Rehabilitasyon kurumuna ziyarete gittik.

Huzurevi’nde yaşayan büyüklerimizle sohbet ettik, anılarını dinledik. Anılarını dinlerken zaman zaman duygusal zaman zaman da neşeli anlar yaşadık. Yetkililerden kurumun işleyişi hakkında bilgiler edindik.

Kurumun binalarını gezerek nasıl bir donanıma sahip oldukları konusunda fikir sahibi olduk. Orada yaşamını sürdürmek durumunda olan bakıma muhtaç yaşlılar için yapılanlar yüreğimize su serpti. Onların yaşamını daha kaliteli bir biçimde sürdürmeleri için her imkan kullanılıyordu.

Ayrılmadan önce, herkese Çiçek ve Fenerbahçe amblem’li  hediyelerimizi  dağıttık .

Çok duygulu anlar yaşadık ve tüm yaşamımız boyunca unutamayacağımız anılarla kurumumuzdan ayrıldık .

Çanakkale Genç Fenerbahçeliler