GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-11-2018 19:11   Güncelleme : 06-11-2018 21:35

Saadet Partisi'nden İYİ Parti'ye Ziyaret..

Saadet Partisi Çanakkale İl Başkanı Süleyman Saçıkara yeni atanan İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar ve yönetime nezaket ziyaretinde bulundu.

Saadet Partisi'nden İYİ Parti'ye Ziyaret..

Saadet Partisi Çanakkale İl Başkanı Süleyman Saçıkara yeni atanan İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar ve yönetime nezaket ziyaretinde bulundu.
Beraberinde İl Teşkilat Başkanı .Kadir Baş İl Gençlik Kolları Başkanı.Bünyamin Ünlü İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı,.Numan Aktaş ile birlikte İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızları'ı ve yönetim kurulunu ziyaret etti ziyarette İYİ Partiden İl Sekreteri Nazan Zileli, İl Başkan yardımcısı Hakan Us,Taner Arçukoğlu,Merkez İlçe Başkanı Mustafa Kemal Karaduman,İl Yönetiminden Ahmet Saltık,Bakiye Yazıcıoğlu,Fahriye Dede ,Kepez belde yönetiminden Saliha Kıran bulundu Saadet Partisi İl Başkanı Süleyman Saçıkara Yıldızlar'a  bir kitap hediye etti
Ziyarette birlik, beraberliğe vurgu yapan Saadet Partisi İl Başkanı Saçıkara  Ülkemiz her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bir süreçten geçiyoruz, dedi İYİ Parti İl Başkanı Yıldızlar'a göstermiş olduğunuz bu güzel misafirperverliğinden dolayı partim ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İYİ Parti il başkanı Selahattin Yıldızlar, Başkanın ülkemiz adına güzel temennileri bizleri mutlu etmiştir. İşte bu ziyarette olduğu gibi söz konusu vatan, millet ve bayrak olunca herkes kendi siyasi düşüncesini bir kenara koyup, tek yumruk olması çok önemli. Rabbim ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmasın. Bu vesileyle değerli başkanımıza ve beraberindeki heyete nezaket ziyaretlerinden ötürü teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi