SAĞLIK
Giriş Tarihi : 16-10-2018 18:38   Güncelleme : 16-10-2018 18:43

Kolon ve rektum kanseri ameliyatları büyük bir titizlikle yapılıyor

Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen hastalarımız, hastanemizi tercih ederek şifa buluyorlar.

Kolon ve rektum kanseri ameliyatları büyük bir titizlikle yapılıyor

Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen hastalar, Mehmet Akif Ersoy devlet hastanesini tercih ederek şifa buluyorlar. Hastanede kapalı yöntemle gerçekleştirilen kolon ve rektum kanseri ameliyatlarında elde edilen başarılı sonuçlarla sadece Çanakkaleden değil Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalara umut olmaya devam ediyor.

Hastane yönetimi tarafından tasarrufa gidilmeyip tüm imkânlar sağlanırken her türlü operasyonun gerçekleştirildiği Genel Cerrahi kliniği başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiriyor.

Muğla, Balıkesir ve Manisa gibi illerden hasta kabul ettiklerini dile getiren Başhekim yardımcısı ve Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. M.Ali Karacaer “ Hastanemizde kolon ve rektum kanseri ameliyatları büyük bir titizlikle yapılıyor. Ortalama 1 hafta süresince yatarak takibi ve tedavisi devam eden hastalarımız sağlıklarına kavuşarak taburcu ediliyor.” Dedi.

Hastane olarak İl dışından hasta kabul eder konuma gelindiğini belirten Başhekim Op. Dr. Ufuk Tali Genel Cerrahi kliniğinin başarılı çalışmalarının haklı gururunu yaşadıklarını ifade etti.