GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-09-2018 21:27   Güncelleme : 29-09-2018 21:33

Şarköylü Genç Avukat Çanakkale'de Avukatlık Bürosu Açtı

Şarköy İlçesi avukatlarından Kemal Sezgen ve Sema Sezgen'in oğlu Avukat Mehmet Mert Sezgen Çanakkale'de Avukatlık Bürosu açtı.

Şarköylü Genç Avukat Çanakkale'de Avukatlık Bürosu Açtı

28 Eylül Cuma günü saat 17.00 de gerçekleşen açılışa Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Tekirdağ Baro Başkanı Av. Erhan Sezer, Çanakkale Baro Başkan Yardımcısı Av. İbrahim Cem Erbil, Tekirdağ Barosu Disiplin Kurulu Üyesi Av. Haşim Uzun, Çanakkale Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek'in yanı sıra Şarköy'den Av. Mert Sezgen'in akrabaları, avukat arkadaşları ile Av. Kemal Sezgen'in arkadaş ve dostları katıldı.

Büronun açılış kurdelasını hayırlı olsun temennisiyle Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan ve Tekirdağ Baro Başkanı Av. Erhan Sezer birlikte kestiler.

Genç Avukat Mert Sezgen yaptığı açıklamada "Mesleğimi yurdumuzun en güzel şehirlerinden olan Çanakkale'de sürdürmekten dolayı mutluyum. Büromun açılışına katılarak beni onurlandıran Çanakkale ve Tekirdağ Baro Başkanlarımıza, Ak Parti Merkez İlçe Başkanına, beni her zaman destekleyen aileme, akrabalarıma, arkadaşlarıma ve dostlarımıza çok teşekkür ederim." dedi.

Genç Avukat Mert Sezgen'i kutlar, meslek yaşamında başarılar dileriz.