YEREL
Giriş Tarihi : 20-08-2018 23:56   Güncelleme : 20-08-2018 23:56

Bayramiçte kuduz korkusu..Kuduz teşhisi konan işçi öldü,,

Bayramiç ilçesinde mevsimlik işçi olarak çalışan işçi baş ağrısı ve kollarında uyuşma nedeniyle tedavi için sevk edildiği Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi'nde kuduz teşhisi konuldu. Durumunun ağır olduğu belirtilen işçi hastanede hayatını kaybetti.

Bayramiçte kuduz korkusu..Kuduz teşhisi konan işçi öldü,,

Çanakkalenin Bayramiç ilçesine akrabalarının yanına gelen ve 3 aydır ilçedeki domates bahçelerinde mevsimlik işçi olarak çalışan evli ve 2 çocuk babası Rauf Ahmedov, bir hafta önce baş ağrısı ve kollarında uyuşma nedeniyle Bayramiç Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne gitti.

Burada tedavisi sırasında ağrıları artan işçi Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi'nde tetkikleri yapılan  Ahmedova kuduz teşhisi konuldu. Buradan Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi'ne sevk edilen Rauf Ahmedov, burada karantina altına alındı.

SAĞLIK EKİBİ, HASTALAR VE YAKINLARINA DA AŞI YAPILDI

Rauf Ahmedov'un 12 Ağustos günü tedavi için gittiği Bayramiç Devlet Hastanesi ile sevk edildiği Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Acil serviste görevli sağlık ekiplerine, Ahmedovayı Bayramiç Devlet Hastanesi'nden Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi'ne getiren ambulansla aynı gün taşınan diğer hastalard tespit edilerek kuduz aşıları yapılmaya başlandı. Rauf Ahmedovun aynı evde kaldığı 10 yakını da Bayramiç Devlet Hastanesi'ne getirilerek, kuduz aşıları yapıldı.

SEVK EDİLDİĞİ HASTANEDE ÖLDÜ

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi'nde karantina altında bulunan Rauf Ahmedov yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamyarak hayatını kaybetti.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA