YEREL
Giriş Tarihi : 23-07-2018 19:16   Güncelleme : 23-07-2018 19:16

Çanakkale Belediyesince üçüncüsü hazırlanan Liderlik Kampı Programı başladı

Çanakkale Belediyesi mücavir alanı sınırları içerisinde öğrenim gören 6, 7. Sınıf ile 10, 11. sınıf başarılı 100 öğrencimiz için bu yıl gelenekselleşerek 3.'sü hazırlanan Liderlik Kampı Programı başladı

 Çanakkale Belediyesince üçüncüsü hazırlanan Liderlik Kampı Programı başladı

Çanakkale Belediyesi, çocuklarımızın sosyal ve kültürel gelişimlerinde farkındalık yaratarak, “Kendini Yönetirsen, Dünyayı Yönetecek Gücü Bulabilirsin” sloganı ile geleceğimizin liderlerini 23-26 Temmuz 2018 tarihleri arasında Parion Hotel ‘de alanlarında uzman eğitimciler tarafından verilecek eğitimlerle Liderlik Kampı’nda ağırlıyor.

23-24 Temmuz 2018 tarihleri arasında 1. dönemi gerçekleşecek programda;  Öğrenci ve Lider Olmak, Liderlik Özellikleri ( Kişisel Yetkinlikler, Sosyal Yetkinlikler ), Sosyal Sorumluluk ve Değerlerimiz ( Yardımlaşma, Paylaşma, Hoşgörü, Sevgi, Saygı ve Etik Kurallar), Kişisel Gelişim ve Kültürlü Birey Olma,  Özgüven ve Geliştirme, Saygı, Nezaket, Görgü Kuralları, Sofra Adabı ve Bilişim Teknolojilerini Yerinde Kullanma, Çevreye Duyarlılık ve Yenilenebilir Enerji, Demokrasi Eğitimi, Çocuk ve Vatandaşlık Hakları, Girişimcilik, Strateji,  Planlama ( Takım Çalışmaları), Liderlik ve Başarılı Bir Girişimcilik Öyküsü, Hitabet ve İletişim konuları alanlarında uzman kişiler, eğitimciler ve akademisyenler tarafından popüler dille anlatım, workshop etkinlikleriyle verilecektir. İki gün boyunca devam edecek olan 1. dönem sonunda, 24 Temmuz 2018 Salı günü 18.00’da katılımcı öğrencilerimize katılım belgeleri takdim edilecektir.