GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-06-2018 14:06   Güncelleme : 14-06-2018 14:19

İYİ Parti’nin Pankartlarını görünce vücut kimyaları bozuluyor!..

Davet edildikleri İftar programlarında konuşturulmayan, yemek servisi yaptırılmayan İYİ Parti’ye şimdi de sistemli saldırılar yapılıyor. Çanakkale il merkezinde çeşitli noktalara asılan İYİ Parti seçim afişlerine yapılan saldırılar seçim yaklaştıkça daha da artacağa benziyor!

İYİ Parti’nin Pankartlarını görünce vücut kimyaları bozuluyor!..

Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi iftarına davet edilen İYİ Parti Milletvekili adayları ve teşkilatlarına yemek servisi yapılmadığı gibi konuşma izni de verilmemiş, Çanakkale’de daha önce bir örneği olmayan saygısızlığa imza atılmıştı. Yaşanan olayın hemen ardından bir başka saygısızlıkta İYİ Partili Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin’e karşı tekrarlanmıştı.

SEÇİM AFİŞLERİNE SİSTEMLİ SALDIRI

İYİ Parti Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz’a ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in resimlerinin üzerinde bulunduğu seçim afişlerine son günlerde sistemli saldırılar yapılmaya başlandı. Kimi zaman yırtılarak zarar verilen seçim afişlerine kimi zamanda sprey boya ile zarar veriliyor. 7/24 şehri izleyen MOBESE kameralarına aldırış bile etmeyen kişiler seçimler sonuçlanıncaya kadar saldırılarına devam edeceği tahmin ediliyor.

AK PARTİLİLER NEREYE PANKART ASTIYSAK ORANIN SAHİBİNİ ARIYORLAR!

Pankartlara karşı yapılan saldırıları değerlendiren İYİ Parti Milletvekili adayı Rıdvan Uz, asılan pankartları AK Partili yöneticilerin talimatları ile kaldırıldığını belirterek şunları söyledi; “Şehrimizin çeşitli yerlerinde adaylarımızın ve Genel Başkanımız Meral Akşener’in afişleri asılı. Çok vahim bir şey; AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız bizim İl Başkanımız Eşref Varol’a msj atıyor; ‘Falanca yerdeki ev sahibinden izin almamışsınız oradaki pankartı indirin’ diyerek! AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek bizim Kadın Kolları İl Başkanımızı arıyor ve ‘Filanca noktada ev sahibini arayıp sorduk. Siz orda izin almadan pankart asmışsınız lütfen onu oradan indirin’ diyor. Yani biz nereye pankart asarsak o ev sahibi aranıyor, nereye bir şey astıysak kime ait diye orasının sahibi aranıyor ve indirtin talimatı veriliyor. İnanılmaz bir baskı kurmak istiyorlar. Ama şu noktada çok yanılıyorlar; Çanakkale halkı demokrasiyi özümsemiş insanların yaşadığı bir şehirdir. Çanakkale’de demokrasi harici yapılan her harekete de Çanakkale Halkı tepki koyar. Biz bunu gördük, biliyoruz. Genel Başkanımızın Çanakkale’ye geldiğinde otelin ışıklarının kapatılmasında gördük, Küçük Sanayi Sitesi kooperatifi iftarında gördük. Bize söz verilmemesi, iftar verilmemesi sonrasında taraflı tarafsız Çanakkalelilerin hepsi orayı terk ettiler. Bizle birlikte iftardan ayrıldılar” dedi.

 

Kaynak Aynalı Pazar

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA