YEREL
Giriş Tarihi : 20-04-2018 22:37   Güncelleme : 20-04-2018 22:37

ÇANAKKALE ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR, BUGÜNE KADAR HİÇ OLMADIĞI KADAR GÜÇLÜYÜZ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası inşaat komitesinden seçilerek meclise girmeye hak kazanan Karpaş Karacanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şakir Kutluay Çanakkale’nin altın çağını yaşadığının altını çizdi..

ÇANAKKALE ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR, BUGÜNE KADAR HİÇ OLMADIĞI KADAR GÜÇLÜYÜZ

İş Dünyası Olarak Üzerimize Düşeni Yaparak, Şehrimize Olan Borcumuzu Ödemeye Çalışacağız”
 

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası inşaat komitesinden seçilerek meclise girmeye hak kazanan Karpaş Karacanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şakir Kutluay Çanakkale’nin altın çağını yaşadığının altını çizerek şunları söyledi; Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasında seçimleri geride kaldı. Genç dinamik bir yönetim ve sektöründe öncü iş adamlarının oluşturduğu bir meclis Çanakkale’ye hizmet etmek için göreve başladık. Ben de inşaat sektörünü temsilen üyelerimizin teveccühüyle seçildiğim mecliste aldığım sorumluluğu yerine getirmeye çalışacağım. Bizleri bu göreve layık gören dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çanakkale altın çağını yaşıyor, bugüne kadar hiç olmadığı kadar güçlüyüz. Ankara’da ki temsil noktasında bakan yardımcımız, grup başkanvekilimiz ve Çanakkale için koşturan vekillerimiz varken bizler de iş dünyası olarak üzerimize düşeni yaparak, şehrimize olan borcumuzu ödemeye çalışacağız. Bürokrasi ve siyasete elimiz dolu dosyalarla Çanakkale’nin yarınlarına katkı sunmak için ürettiğimiz projelerle inanıyorum ki hızla büyüyen marka şehir Çanakkale aynı hızda gelişecektir, gelişen Çanakkale demek, ikinci üniversite demek, turizm demek yatırımcılar için gözde bir şehir demek.
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasının yeni yönetimiyle önümüzdeki döneme dair güçlü iddiasını ortaya koyduğunu ifade eden Şakir Kutluay; “Daha öncede ifade ettiğim gibi Çanakkale Sanayi ve Ticaret Odası, özellikle son zamanlarda çok güzel işler yaptı, bundan sonrasında çok daha güzel işlere imza atacak. Kale Grubu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkan Osman Okyay gibi vizyonu geniş bir ismin yeniden meclis başkanımız olarak seçilmesi, bir yönüyle Çanakkale’ye sahip çıkması büyük bir şanstır. Kendisinin bilgi birikimi ve vizyonundan istifade ederek Çanakkale için çok güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum.
Selçuk Semizoğlu gibi enerjisi yüksek bir ismin yönetim kurulu başkanımız olarak seçilmesi genç dinamik bir yönetim oluşturması Ticaret Odasının önümüzdeki dönemdeki iddiasını bir yönüyle ortaya koymuştur. Burada hepimize çok önemli görevler düşmektedir. Bir sivil toplum kuruluşunda her şeyi sadece o kuruluşun başkanı veya yönetiminden beklemek doğru olmaz. Aksine başkanından tutun meslek komitesi yedek üyesine kadar herkesin katkı sunması gerektiğine inanıyorum. Ayda bir meclis toplantılarına katılıp tek kelime etmeden imza atan bir meclis üyesi olmaktan öte sektörün sorunlarını çözümleriyle birlikte dile getiren, sahadaki izlenimlerini mecliste paylaşan iyi takdir eden ve daha iyisini nasıl yaparız diye kafa yoran bir meclis üyesi olarak hizmet etmek istediğimi ifade etmiştim. Sağ olsunlar üyelerimizde takdir etti ve bizleri onları temsil etmek için meclise seçti herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çanakkale için yapacak çok işimiz var ben bu yeni dönemin şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA