Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 21-10-2017 14:38   Güncelleme : 21-10-2017 16:28

Uysal market 20. şubesini Yeni Devlet Hastanesi yolu üzerinde açtı..

Çanakkale’nin en büyük yerel market zinciri Uysal Market, bugün düzenlenen açılış töreniyle Kepez’de ikinci, toplamda 20’nci şubesini vatandaşların hizmetine açtı

Uysal market 20. şubesini Yeni Devlet Hastanesi yolu üzerinde  açtı..

2000 yılında Ezine’de açtığı ilk şubesi ile perakende mağazacılığa adım atan, Ayvacık, Geyikli, Ezine, Küçükkuyu ve Çanakkale mağazalarıyla Güney Marmara’dan Kuzey Ege’ye uzanan hatta büyüyen Uysal Market 20.. Şubesini Çanakkale Kepez Beldesi Yeni Devlet Hastanesi yolu üzerinde açtı. Açılış törenine işadamları ve siyasetçiler de katılırken; vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdiler.

 Yeni Devlet Hastanesi yolu üzerinde 600 metrekarelik yeni Uysal Market Şubesinin açılışına Çanakkale’nin tanınmış işadamlarının yanı sıra Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Dr.Ömer Faruk Mutan ve siyasi parti temsilcileri katıldılar.

Uysal Market’in 20’nci şube açılış töreninde konuşma yapan Uysal Marketler Satın Alma Müdürü Taner Öztürk; “Uysal Marketler Zinciri olarak 20’nci şubemizi halkımızın hizmetine sunmaktan dolayı gururluyuz, mutluyuz. En büyük mağazamızı bugün Yeni Hastane yolu üzerinde hizmete sunduk. Şubemiz 600 metrekare alan ile en büyük mağazamızdır. 16 personelimiz ile halkımızın hizmetindeyiz. Kepez’de açtığımız bu ikinci mağazamız oluyor. Kepez Beldemiz gelişmekte ve büyümekte. Bu gelişime karşılık bizlerde yatırımlarımızı Kepez’de devam ettirmekteyiz. Binlerce ürün mağazamızda sergilenirken; yine açılışa özel yüzde yirmi indirim yapmış bulunmaktayız. Kepez halkına, Çanakkale halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

Açılış töreninde konuşma yapan Kepez Belediye Başkanı Dr.Ömer Faruk Mutan; “Uysal Marketler zincirinin 20’nci şubesinin Kepez’de açılması bize nasip oldu. bu bölge Kepez ve Çanakkale’nin yeni çekim alanlarından bir tanesidir. Hemen 200 metre yukarıda yeni devlet hastanesi hizmete giriyor. Bölgemize, Kepez’imize ve Çanakkale’mize hayırlı olmasını diliyorum. Uysal Market’in değerli sahiplerine ve yöneticilerine de hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından okunan dualar ile birlikte açılış töreni gerçekleştirildi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından açılışı sabırsızlıkla bekleyen vatandaşlar alış veriş yaptılar. Uysal Marketler yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Uysal davetlilere yeni açılan mağazayı gezdirdi ve bilgi verdi