YEREL
Giriş Tarihi : 20-10-2017 20:51   Güncelleme : 13-03-2018 17:55

Annem Beni Çağırıyor Diyerek İntihar Etti..

Çanakkale’nin Gelibolu İlçesi’nde balıkçıların sahilde cansız bedenini buldukları 32 yaşındaki gencin intihar ettiği öğrenildi

Annem Beni Çağırıyor Diyerek İntihar Etti..

Gelibolu’da balıkçıların dün saat 07.00’de, Bolayır Saroz sahilinde buldukları erkek cesedinin Bolayır Köyü’nde yaşayan Erdal Fidan’a ait olduğu belirlendi.

Fidan’ın annesinin de küçük yaşta kendisini kuyuya atarak intihar ettiği öğrenildi. Köyde ki vatandaşlardan alınan bilgilere göre Fidan son zamanlarında kahvedeki arkadaşlarına “Annem beni çağırıyor” diyordu. Bu sabah ise Fidan’ı gören vatandaşlar kendisinin çok şık bir şekilde giyindiğini, kahvede çay içip ardından işlettiği marketi açtığını söyledi. Marketi açtıktan sonra ise Fidan’ın markette alkol aldıktan sonra balıkçı barınağına gidip çıplak bir şekilde denize girdiği iddia edildi.
 
Olay yerinde savcılık tarafından yapılan incelemenin ardından, vücudunda herhangi bir darp ve yara izi bulunmayan Fidan’ın kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için cesedi otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.