YEREL
Giriş Tarihi : 17-10-2017 22:48   Güncelleme : 17-10-2017 22:51

CHP'li belediye meclis üyeleri Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı çiçekle karşıladı.

CHP'li Çanakkale belediye meclis üyeleri, belediye hizmet binası önünde destek açıklaması yaptı.

CHP'li belediye meclis üyeleri Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı çiçekle karşıladı.

Çanakkale belediye meclis toplantısında CHP'li Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile AK Parti Grup Başkanvekili Tülay Ömercioğlu arasında yaşanan gündem dışı tartışma sonrası, Başkan Gökhan'la ilgili algı operasyonu yapıldığını ileri süren CHP'li Çanakkale belediye meclis üyeleri, belediye hizmet binası önünde destek açıklaması yaptı.

Çanakkale Belediye Meclisi'nin CHP'li üyeleri, bugün saat 14.00'te belediye hizmet binası önünde, CHP'li Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı çiçekle karşıladı. CHP'li belediye meclis üyeleri adına açıklama yapan Belediye Meclis Üyesi Adnan Güler, mecliste kameralar önünde gerçekleşen Başkan Ülgür Gökhan ile AK Parti Grup Başkanvekili Tülay Ömercioğlu arasındaki tartışmanın çarpıtıldığını iddia etti. Güler, "Başkanımız hakkında olumsuz bir algı yaratılmaya çalışılmıştır. Ama o görüntüleri baştan sona izleyen herkes o algının yanlış olduğunu ve başkanımızın orada meclisin kurallarına uygun gerekli müdahaleyi yaptığını görecektir" dedi. CHP'li belediye meclis üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan ise, "Ben belediye meclisinde bir siyasi partinin suç işlemesine engel oldum. Çünkü meclislerde siyaset konuşulmaz, konuşulmaması gerekiyor. Israrla bu konuyu gündeme getirmemesini rica ettim. Olayın buralara kadar gelmiş olması bir algı operasyonu yaratmanın sonucudur. Ben Çanakkale halkının Belediye Başkanıyım. Dolayısıyla ben Çanakkale halkının ne düşündüğüne, ne dediğine bakarım. İzlediğim kadarıyla şuan Çanakkale halkı, olayı kavramıştır. Konuşmanın tamamını belediye web sitesine koydum. Herkes izler. Kararını verir" diye konuştu.

Basın açıklamasının ardından, Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan, CHP'li belediye meclis üyelerini makamında kabul etti.

DHA

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA