MAGAZİN
Giriş Tarihi : 16-10-2017 23:29   Güncelleme : 17-10-2017 14:13

Best Of Model Turkey 2017 Güzeli Çanakkale'den..

Best Model Of Turkey 2017’nin en iyileri Kıbrıs’ta seçildi. Girne Rocks Hotel’de düzenlenen yarışmada birinci 18 yaşındaki Çanakkaleli Aslıhan Karalar oldu

Best Of Model Turkey 2017 Güzeli Çanakkale'den..

Best Model Of Turkey’in bayan birincisi Aslıhan Karalar Londra King’s College’da işletme ve sosyal bilimler dalında eğitim görüyor.. Aslıhan Karalar İş Kadını ve AK Parti Çanakkale Milletvekili aday adayı Nuray Karalar’ın kızı Aslıhan Karalar jürinin tamamından tam not alarak birinci oldu.

Bu yıl 30’uncu kez düzenlenen ve başkanlığını Erkan Özerman’nın yaptığı “Best Model Of Turkey 2017” Girne Rocks Hotel’de yapıldı.

Ece Gürsel ve Mehmet Ali Erbil’in sunuculuklarını yaptığı gecede bin yedi yüz aday arasından seçilen 32 kız ve erkek finalist podyuma çıktı

Modellik dünyasına adım atmak isteyen genç kız ve erkekler için büyük bir fırsat sunan, moda ve tekstil dünyasının vitrini olan Best Model of Turkey yarışması, aynı zamanda bu yıl 30’ncu yaşını kutladı.

Bayan finalistler Yıldırım Mayruk koleksiyonu, erkek finalistler ise Levon Kordonciyan koleksiyonu ile jüri ve izleyici karşısında çıktılar. Gecede Mercan Kerman, Pınar Atman Volkan, Alper Aslanoğlu, Parıl Erdem, Fevziye Çamer, Levon Kordonciyan, Nil Burak, Şevval Sam, Semra Erener Özalçın, Onur Seyit Yaran, Gizem Kayalı, Tuğçe Sarıkaya, Muammer Kapucuoğlu, Almila Özerman, Sadettin Dayıoğlu jüride yer aldı.

 Kalabalık bir davetli grubunun da izlediği yarışmaya başkan Erkan Özerman Paris’te geçirdiği iki kalp ameliyatına rağmen yarışmada yerini aldı. 

Rocks Hotel’deki ilgi gören gecede sahneye Şevval Sam, Nil Burak, Betül Demir, Kıbrıslı şarkıcı Örge Volkan ve Rober Hatemo çıkarak şarkıları ile coşturdular.

Davetliler arasında sahneye olan Leman Sam ise kızı Şevval Sam ile Mehmet Ali Erbil’in ısrarlarıyla sahneye çıktı. Leman Sam, Şevval Sam, Mehmet Ali Erbil ve Ece Gürsel  hep birlikte “Bebeğim” adlı şarkıyı düet yaparak okudular.

30 yıllık tarihi boyunca seçtiği “Best Model”ler ile moda ve şov dünyasına pek çok önemli isimleri kazandıran  “Best Model Of Turkey 2017”de, 18 yaşındaki Ankaralı Aslıhan Karalar ve 17 yaşındaki Eskişehir’li EfeSorarlı “En İyi Modeller” olarak birinci seçildiler ve bay, bayan model olarak taç giydiler.

Best Model Of Turkey’in bay birincisi Efe Sorarlı ise Lise son sınıf öğrencisi. Aslıhan Karalar ile Efe Sorarlı Türkiye’yi Aralık ayında Paris’te yapılacak olan “Best Model Of World 2017”de temsil edecekler.

Yarışmada ikinciliği Ela Yörüklü ve Ege Semih Erken, üçüncülüğü Burcu Kavaklı ve Uygar Taze alırken, Metehan Sancaktar ve Selen Kılıç “Best Photomodel”, Tifaniy İnci Kurak “Best Grace”, Aykut Akın “Best Gentelman”, Ecem Nur Ekşioğlu ve Yunus Emre Özden “Best Catwalk”, Merih Öztürk ve Burak Alp Çatak ise “Best Promising” seçildiler.

Gecenin sonunda ise derece alan modeller Erkan Özerman ve sanatçılar Rocks Hotel Casino’da “Best Model Of Turkey”in 30 yıl pastasını keserek kutlama yaptılar.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA