MAGAZİN
Giriş Tarihi : 09-08-2017 20:47   Güncelleme : 09-08-2017 20:47

Boğaz turunda 3 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşına sürpriz evlenme teklifi

Çanakkale Boğazı'nda tekne turuna çıkan Nezarettin Azmanoğlu, 3 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşına pankartla sürpriz evlenme teklifinde bulundu.

Boğaz turunda 3 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşına sürpriz evlenme teklifi

ÇANAKKALE Boğazı'nda tekne turuna çıkan 28 yaşındaki Nezarettin Azmanoğlu, 3 yıldır birlikte olduğu 25 yaşındaki Buse Çinte'ye pankartla sürpriz evlenme teklifinde bulundu. Buse Çinte teklifi kabul ederken, çiftin mutluluğa arkadaşları alkışlarla eşlik etti.
Üç yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı satış temsilcisi Buse Çinte'ye sürpriz evlilik teklifi yapmak isteyen coğrafya öğretmeni Nezarettin Azmanoğlu, ortak arkadaşlarıyla Çanakkale Boğazı'nda tekne turu ayarladı. Azmanoğlu ve Çinte ile arkadaşlarının katıldığı turda tekne, Seddülbahir Koyu'nda demirledi. Çift bu sırada eğlenmeye başladı. O anlarda teknenin önünden suya giren çiftin arkadaşları, Buse Çinte ve Nezarettin Azmanoğlu'nın birlikte çekilmiş fotoğarafının ve 'Benimle evlenir misin' yazısının bulunduğu fotoğrafı denizde açtı. Buse Çinte pankartı görünce gözlerine inanamadı. O anlarda diz çöküp, tek taş yüzüğü uzatan Azmanoğlu, Buse Çinte'ye arkadaşlarının alkış ve tezahüratları eşliğinde evlilik teklifinde bulundu. Sürpriz evlilik teklifi karşısında mutlu olan Çinte'nin 'Evet' cevabı, erkek arkadaşının da yüzünü güldürdü. Arkadaşları da çiftin mutluluğuna alkışlarla eşlik etti.

DHA