YEREL
Giriş Tarihi : 28-05-2017 12:44   Güncelleme : 28-05-2017 13:23

Çan ilçesinde Evinde Ölü Bulunan Şahsın Yasak Aşk kurbanı olduğu ortaya çıktı

Çanakkale'nin Çan ilçesinde evinde ölü bulunan kişinin, bayıltıldıktan sonra boğulduğu belirlendi. Cinayet zanlısı olarak yakalanan ölen kişinin karısı ve sevgilisi tutuklandı.

Çan ilçesinde Evinde Ölü Bulunan Şahsın Yasak Aşk kurbanı olduğu ortaya çıktı

Çanakkale’nin Çan ilçesinde, 26 Mayıs gecesi evinde ölü bulunan 51 yaşındaki Mehmet Akçalı’nın cinayet kurbanı olduğu öne sürüldü.

Edinilen  bilgiye göre, 51 yaşındaki Mehmet Akçalı, Çan ilçesindeki evinde geceleyin ölü olarak bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri,yaptıkları incelemede Mehmet Akçalı'nın ölümünü şüpheli gördü.

Emniyet müdürlüğü ekipleri yaptıkları araştırma sonucu, Mehmet Akçalı'nın eşi A.D. Akçalı'nın  bir süredir ilçedeki 33 yaşındaki S.T. ile ilişki yaşadığı bilgisine ulaştı

Cep telefonundan yapılan Teknik takip sonucunda S.T'nin, Mehmet Akçalı'nın öldüğü gece evde bulunduğu tesbit edidi. Yapılan Otopsi sonucuna göre de Akçalı'nın bayıltıldıktan sonra boğulduğu belirlendi.

Bunun üzerine Gözaltına alınan 2 çocuk annesi A.D. Akçalı ve S.T, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi

Çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanan A.D Akçalı ve S.T cezaevine gönderildi