YEREL
Giriş Tarihi : 18-05-2017 19:24   Güncelleme : 18-05-2017 19:24

Gökçeada'nın çehresi değişiyor...

Gökçeada İlçesinde, yaklaşan yaz sezonu öncesinde Belediye tarafından peyzaj çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Gökçeada'nın çehresi değişiyor...

ÇANAKKALE’nin Gökçeada İlçesinde, yaklaşan yaz sezonu öncesinde Belediye tarafından peyzaj çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Bölgesinin önemli turizm destinasyonlarından biri olan Gökçeada yaz aylarında misafirlerini ağırlamak için gerekli hazırlıklarını tamamlıyor. Bu hazırlıklar kapsamında İlçenin turizm açısından odak noktalarından biri olan Kaleköy bölgesinde Gökçeada Belediyesi tarafından gerçekleştirilen peyzaj çalışmaları ile Gökçeada’nın çehresi yenileniyor.

Yaklaşan sezon öncesi gerekli tüm önlemleri aldıklarını dile getiren Gökçeada Belediye Başkanı MHP’li Ünal Çetin, “Her yıl yüz binlerce yerli ve yabancı misafirin tercih ettiği, bölgesinin önemli turizm destinasyonlarından biri olan Gökçeada yenilenerek misafirlerine daha etkin hizmet sağlamaya çalışıyor. Belediyemizce bir kısmı tamamlanan Gökçeada Kaleköy Peyzaj çalışması neticesinde artık Gökçeada yeşil ve mavinin uyum içinde yaşadığı alanlardan biri oluyor. Bu bağlamda öncelikle önümüzdeki 3 günlük tatil olmak üzere tüm sezon için hazırlıklarımızı hızla tamamlamaya çalışıyoruz. Gerek Gökçeadalı turizmciler gerek Gökçeada Belediyesi olarak bizler gerekse Adamız ile anakara arasında ulaşımı sağlayan Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş., sezon içerisinde İlçemizi tercih edecek olan misafirlerimizin sıkıntı yaşamamaları için gerekli önlemleri aldılar. Misafirlerimizin adamızdan mutlu ayrılmalarını sağlamak en büyük temennimizdir” dedi.

DHA