YEREL
Giriş Tarihi : 02-02-2017 16:12   Güncelleme : 02-02-2017 17:22

Türkiyede En Hızlı Büyüyen Firmalar arasına giren DÖNMEZ DEMİR Ödüllendirildi

TÜRKİYE’NİN 2016 YILINDA EN HIZLI BÜYÜYEN ŞİRKETLERİ ARASINDA YER ALAN ÇANAKKALE FİRMASI DÖNMEZ DEMİR- İNŞAAT-SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. FİRMA SAHİBİ GÖKHAN DÖNMEZ’E BAŞKANLARDAN ÖDÜL TAKDİMİ...

Türkiyede En Hızlı Büyüyen Firmalar arasına giren DÖNMEZ DEMİR Ödüllendirildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Türkiye’nin 2016 yılında en hızlı büyüyen şirketleri TOBB’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. İlimizden törene Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen ve TOBB Girişimciler Kurulu Üst Kurul Üyesi, Marmara Bölge Temsilcisi ve Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Kürşat Tuna katılım sağladı.

Törene rahatsızlığından dolayı katılamayan Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alarak Çanakkale’mizi gururlandıran Dönmez Demir- İnşaat-Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. firma sahibi Gökhan DÖNMEZ’i Borsa Başkanı S.Kaya Üzen ve TOBB GGK Marmara Bölge Başkanı İ.Kürşat Tuna ziyaret ederek, firma adına aldıkları ödülü kendilerine takdim ettiler.

Yapmış oldukları ziyaret ile ilgili değerlendirme yapan Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen; Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi sıralamasında Çanakkale’mizden Dönmez Demir- İnşaat-Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. firmasının yer alması bizleri gururlandırdı.
Çanakkale’de faaliyet gösteren şirketin, hem ülke ekonomisine hem de istihdama katkı sağladığını belirten Borsa Başkanı Üzen, Dönmez Demir- İnşaat-Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti yetkilisi Gökhan Dönmez’e başarılarından dolayı tebrik ediyor, önümüzdeki yıllarda İlimizden daha birçok firmanın bu şekilde başarılarla anılmasını temenni ediyoruz.” dedi

TOBB Girişimciler Kurulu Üst Kurul Üyesi, Marmara Bölge Temsilcisi ve Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Kürşat Tuna ise sözlerinde; Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında girme başarısını gösteren Dönmez Demir- İnşaat-Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti Çanakkale’mizin gurur kaynağı olmuştur.

2016 yılında yaşanan bunca sıkıntılara rağmen iş dünyasının çalışma azminden hiçbir şey kaybetmeden başarı öykülerini yazmaya devam ettiğini belirten Başkan Tuna ‘İş dünyası olarak her zaman üretmeye, katma değer yaratmaya devam edeceğiz. Başta Dönmez Demir- İnşaat-Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti firması yetkilisi Sevgili Kardeşimiz Gökhan DEMİR olmak üzere bu başarıda pay sahibi olan şirketin yöneticilerini ve çalışanlarını canı gönülden kutluyorum. Başarılar diliyorum. Gelecek sene bu listede Çanakkale’mizden firmaların artmasını temenni ediyorum’ dedi.