EĞİTİM
Giriş Tarihi : 24-12-2016 17:58   Güncelleme : 24-12-2016 18:26

ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu 550 kitabı ortaokul öğrencileriyle buluşturdu

ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu, daha önce düzenlediği programlarda giriş bedeli olarak aldığı 550 kitabı ortaokul öğrencileriyle buluşturdu

ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu 550 kitabı ortaokul öğrencileriyle buluşturdu

ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu üyeleri, yakın zamanda siyasal iletişim uzmanı ve reklamcı Necati Özkan'ı ağırladı, etkinliğe giriş bedeli olarak her katılımcıdan kitap istedi. Toplanan 550 kitap önceki gün Kepez'de bulunan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Kütüphanesi'ne teslim edildi. Okulun öğretmen ve öğrencileri, yapılan çalışmadan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. 
Topluluk akademik danışmanı Gökhan Bayram, Halkla İlişkiler Topluluğu'nun sürekli olarak çocuklar ve yaşlılarla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirtip, "Biz sürekli çaba içindeyiz. Öğrencilerim eşsiz bir duyarlılık gösteriyor. Hepsi çok çalışkan. Üretmeye ve değer ortaya koymaya çalışıyoruz. Yaşlıları ve çocukları çok seviyoruz. Sürekli köylerdeyiz. Orada çocuklarımıza Türk ve Dünya klasikleri armağan ediyoruz. Bugünde burada toplanan kitaplar içinde uygun olan 550 kitabı armağan etmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. 
Topluluk Başkanı Batıhan Alay, geçen 2 aylık süre içinde 22 etkinlik düzenlediklerini söyledi. Çocuklara özel bir önem verdiklerini kaydeden Alay, "Çocuklarımız için çok sayıda oyuncak dağıttık ve dağıtmaya da devam ediyoruz. Köylerde diş macunu ve diş fırçaları dağıtıp bir bilinç oluşturmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde ise yine özellikle köy çocuklarımız için boya takımı, resim defteri, boyama kitabı gibi materyaller bulmaya çalışacağız" diye konuştu.

DHA

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA