Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Dünyanın Tek Dostluk ve Barış Rallisi Europa - Orient Rallye’nin Kalbi Troya’da Atacak!

Avrupa Birliği (AB) Bakanlığı tarafından desteklenen, dünyanın her yerinden profesyonel ve amatör ralli tutkunlarının Oldtimer ve Youngtimer araçlarla katılabildiği Europa - Orient & Doğu Batı Dostluk ve Barış Rallisi’nin 13.sü düzenleniyor.

Dünyanın Tek Dostluk ve Barış Rallisi  Europa - Orient Rallye’nin Kalbi Troya’da Atacak!
Dünyanın Tek Dostluk ve Barış Rallisi  Europa - Orient Rallye’nin Kalbi Troya’da Atacak! Taner Arçukoğlu
Bu içerik 981 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert

Birbirine komşu iki büyük medeniyetin yerleştiği coğrafyada dostlukları çoğaltmak, insanların birbirlerine dokunmaları ve en önemlisi birbirlerini anlamaları için organize edilen Europa - Orient & Doğu Batı Dostluk ve Barış Rallisi’nin Türkiye ayağı 10 Mayıs’ta Gestaş Sponsorluğunda Çanakkale’de başlayacak.

Troya Antik Kenti’nin UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesine Kabulü’nün 20.yılında Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve Kültür ve Turizm Bakanlığınca 2018 yılının ‘’TROYA YILI’’ ilan edilmesi ile birlikte Europa - Orient & Doğu Batı Dostluk ve Barış Rallisi’nin bu yılki ana teması 2018 Troya Yılı olacak.

Europa - Orient & Doğu Batı Dostluk ve Barış Rallisi’nde bu yıl 11 ülkeden 250 sporcu yarışacak. Fransa’nın Strazburg Kenti’nden start alacak Europa Rallisi’nin katılımcıları 2018 Troya Yılı’nda Troya’yı ve Çanakkale’yi keşfederek macera dolu farklı bir deneyimi paylaşacak.

Avrupa, Türkiye ve Ortadoğu Parkuru olmak üzere üç etaptan oluşan Europa - Orient & Doğu Batı Dostluk ve Barış Rallisi’nin Türkiye ayağının başlayacağı yer Çanakkale

Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sandık güvenliği için  Her İlde Her Okula Bir Avukat
Sandık güvenliği için Her İlde Her Okula Bir Avukat
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..