Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Son KHK.. Çanakkale’de 3 İhraç, 10 Göreve İade

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yeni KHK yayınlandı ve birçok yeni görevden alınma ve göreve iade işlemi meydana geldi. Çanakkale'de ise ÇOMÜ'den 2 Araştırma Görevlisi ile bir öğretmen ihraç edilirken; 10 kişi de göreve iade edildi.

Son KHK.. Çanakkale’de 3 İhraç, 10 Göreve İade
Son KHK.. Çanakkale’de 3 İhraç, 10 Göreve İade Taner Arçukoğlu
Bu içerik 4079 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert

 

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yeni KHK yayınlandı ve birçok yeni görevden alınma ve göreve iade işlemi meydana geldi. Kamu kuruluşu çalışanları kendi durumlarını araştırmak için yeni KHK ile ilgili detayları incelemeye başladı. KHK ile 2 bin 217 kişi görevine iade edildi. Bugün yayınlanan yeni KHK ile 262 kişi de görevlerinden ihraç edildi.Çanakkale'de ise ÇOMÜ'den 2 Araştırma Görevlisi ile bir öğretmen ihraç edilirken; 10 kişi de göreve iade edildi.

İhraç Edilenler: Öğretmen Cait Dömeke, ÇOMÜ'de Araştırma Görevlisi Erkan Yılan ve Hidayet Çalışkan yayınlanan KHK ile ihraç edildiler.

Göreve İade Edilenler: son yayınlanan KHK ile göreve iade edilen kişi ve görevleri ise şunlar oldu; İmam Hatip Zafer Yazıcı, Kuran Kursu Öğretmeni Hümeyra Katıraman, Çanakkale Valiliği Mustafa Tan, Polis Memuru Faruk Ercan Kültekin, Polis Memuru Zinnur Çancı, Öğretmen Hasan Savaş, Öğretmen Meltem Fethiye Çimen, Hemşire Şehriban Gezer, Koruma-Güvenlik Görevlisi Ahmet Şener, Koruma-Güvenlik Görevlisi İsmail Kurt

Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır