deja vue çanakkale
Advert
Advert

ÇANAKKALE’DE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI BİSİKLET TURU

Çanakkale’de son dönemde adından sıklıkla söz ettiren Çanakkale Bisiklet Platformu Cumhuriyetimizin 94. Yılı kutlamaları kapsamında yapılacak

ÇANAKKALE’DE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI BİSİKLET TURU
ÇANAKKALE’DE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI BİSİKLET TURU Taner Arçukoğlu
Bu içerik 969 kez okundu.

Çanakkale’de son dönemde adından sıklıkla söz ettiren Çanakkale Bisiklet Platformu Cumhuriyetimizin 94. Yılı kutlamaları kapsamında 29 Ekim 2017 Pazar günü saat 19:30’da şehir içinde kısa bir bisiklet turu düzenleyecek konuyla ilgili sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada;

Merhaba arkadaşlar, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, cumhuriyetin onuncu yılı kutlamalarının yapıldığı 29 Ekim 1933 tarihinde verdiği 10. Yıl Nutku'nda, bu günü en büyük bayram olarak nitelendirmiştir bizlerde bu güzel günde rüzgarın demir atlıları olarak bisikletlerimiz ve bayraklarımızla Çanakkale içerisinde güzel bir tur gerçekleştireceğiz.

➡Buluşma Yeri : Golf Aile Çay Bahçesi

➡Buluşma Saati: 19:00

➡Hareket Saati: 19:30

➡Yol Güzelgahı: Başlangıç noktası:

Golf Aile Çay Bahçesi > Gazi Bulvarı > Piri Reis Caddesi > İnönü Caddesi > Plaj Caddesi > Deniz Sokak > Aziziye Caddesi > Barış Kordonu > Atatürk Caddesi > Troypark AVM kavşağından > Troia Caddesi > Piri Reis Caddesi > Atatürk Caddesi > Stadyum Caddesi > Ziveriye Sokak > Kayserili Ahmet Paşa Caddesi > İskele'de turumuz sona erecektir.

ETKİNLİK BİLGİLENDİRME

➡ Herkesin katılabileceği bir düzeyde sürüşlerimiz gerçekleşir öncü ve artçılar ile sürüş düzeni sağlanmaktadır. (Öncü geçilemez, artçı arkasında kalınmaz, kalındığı takdirde tüm grup durmak zorundadır) ➡ Yol durumuna göre görevlilerin uyarlarını dikkate almak gerekmektedir. ➡ Zorluk seviyesi : Kolay ➡ Etkinlikler kesinlikle performansa dayalı DEĞİLDİR ➡Her türlü bisiklet için uygun bir turdur.

çanakkale bisiklet turu etkinlik
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seyir halindeki kamyon alev topuna döndü
Seyir halindeki kamyon alev topuna döndü
Son KHK.. Çanakkale’de 3 İhraç, 10 Göreve İade
Son KHK.. Çanakkale’de 3 İhraç, 10 Göreve İade