Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

CHP'li belediye meclis üyeleri Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı çiçekle karşıladı.

CHP'li Çanakkale belediye meclis üyeleri, belediye hizmet binası önünde destek açıklaması yaptı.

CHP'li belediye meclis üyeleri Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı çiçekle karşıladı.
CHP'li belediye meclis üyeleri Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı çiçekle karşıladı. Taner Arçukoğlu
Bu içerik 1617 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert

Çanakkale belediye meclis toplantısında CHP'li Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile AK Parti Grup Başkanvekili Tülay Ömercioğlu arasında yaşanan gündem dışı tartışma sonrası, Başkan Gökhan'la ilgili algı operasyonu yapıldığını ileri süren CHP'li Çanakkale belediye meclis üyeleri, belediye hizmet binası önünde destek açıklaması yaptı.

Çanakkale Belediye Meclisi'nin CHP'li üyeleri, bugün saat 14.00'te belediye hizmet binası önünde, CHP'li Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı çiçekle karşıladı. CHP'li belediye meclis üyeleri adına açıklama yapan Belediye Meclis Üyesi Adnan Güler, mecliste kameralar önünde gerçekleşen Başkan Ülgür Gökhan ile AK Parti Grup Başkanvekili Tülay Ömercioğlu arasındaki tartışmanın çarpıtıldığını iddia etti. Güler, "Başkanımız hakkında olumsuz bir algı yaratılmaya çalışılmıştır. Ama o görüntüleri baştan sona izleyen herkes o algının yanlış olduğunu ve başkanımızın orada meclisin kurallarına uygun gerekli müdahaleyi yaptığını görecektir" dedi. CHP'li belediye meclis üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan ise, "Ben belediye meclisinde bir siyasi partinin suç işlemesine engel oldum. Çünkü meclislerde siyaset konuşulmaz, konuşulmaması gerekiyor. Israrla bu konuyu gündeme getirmemesini rica ettim. Olayın buralara kadar gelmiş olması bir algı operasyonu yaratmanın sonucudur. Ben Çanakkale halkının Belediye Başkanıyım. Dolayısıyla ben Çanakkale halkının ne düşündüğüne, ne dediğine bakarım. İzlediğim kadarıyla şuan Çanakkale halkı, olayı kavramıştır. Konuşmanın tamamını belediye web sitesine koydum. Herkes izler. Kararını verir" diye konuştu.

Basın açıklamasının ardından, Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan, CHP'li belediye meclis üyelerini makamında kabul etti.

DHA

çanakkale haber belediye başkanı çiçek destek
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır