deja vue çanakkale
Advert
Advert

Çanakkale Merkez Devlet Hastanesi ( Mehmet Akif Ersoy ) 22 Ekim 2017 günü hizmete başlıyor...

Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü, yapımı tamamlanan Çanakkale Merkez Devlet Hastanesi (Mehmet Akif Ersoy) yeni hizmet binasında, hizmet vermek üzere Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Bölümünün 22 Ekim 2017 tarihinde faaliyete başlayacağını bildirdi.

Çanakkale Merkez Devlet Hastanesi ( Mehmet Akif Ersoy ) 22 Ekim 2017 günü hizmete başlıyor...
Çanakkale Merkez Devlet Hastanesi ( Mehmet Akif Ersoy ) 22 Ekim 2017 günü hizmete başlıyor... Taner Arçukoğlu
Bu içerik 11809 kez okundu.
Advert

Çanakkale’nin yeni Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi, 22 Ekim 2017 günü Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları bölümü ile faaliyete başlıyor.

Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü’nce yapılan açıklama şöyle;

Sağlık Bakanlığımızın Sağlıkta Dönüşüm Projesi Çerçevesinde başlattığı ülkemizde insan öncelikli hizmetler bütün hızıyla devam etmektedir. Bu kapsamda yataklı tedavi hizmetlerinin kalitesinin artırılması için ilimizde yapımına 2013 yılında başlanmış olup yapımı tamamlanan Çanakkale Merkez Devlet Hastanesi ( Mehmet Akif Ersoy ) yeni hizmet binasında, hizmet vermek üzere Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Bölümü 22 Ekim 2017 tarihinde faaliyete başlayacaktır. Eski Hastanenin toplam kapalı alanı 30 bin metrekare İken, Yeni Hastanede hizmet alanımız 75 bin metrekare kapalı alanda geniş, ferah ve konforlu bir ortamda İlimizde ve bölgemizdeki vatandaşlarımıza tam donanımlı olarak Sağlık Hizmeti verilecektir. Diğer hizmet alanlarının ise hemen akabinde yeni hizmet binasında hizmetlerini sunmak için taşınma planlaması kademeli olarak İl Sağlık Müdürlüğümüz koordinasyonuyla gerçekleştirilecektir.

En temel hizmet felsefesi insanı yaşatmak ve insan mutluluğu olan, mutlu ve huzurlu bir toplum için sağlık alanındaki tüm hizmetlerin ülkemize ve bölgemize kazandırılması ve takibi tüm sağlık alanında hizmet verenlerle birlikte son hızıyla devam etmektedir.

 

Çanakkale

İl Sağlık Müdürlüğü

 

Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Kamyon Denize Uçtu..
Kamyon Denize Uçtu..
 Bir evden 53 bin lira çalan Hırsız yakalandı..
Bir evden 53 bin lira çalan Hırsız yakalandı..