Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

EMNİYET İLE GESTAŞ TRAFİK PROBLEMİNE NEDEN HALEN ÇÖZÜM ÜRETEMİYOR ?

Çanakkale şehir merkezinde, İskele önünde sıra bekleyen araçlar ile Lâpseki-Gelibolu da feribot sırasında araçların yoğunluğu adeta zıvanadan çıkmış durumda...

EMNİYET İLE GESTAŞ TRAFİK PROBLEMİNE NEDEN HALEN ÇÖZÜM ÜRETEMİYOR ?
EMNİYET İLE GESTAŞ TRAFİK PROBLEMİNE NEDEN HALEN ÇÖZÜM ÜRETEMİYOR ?
Bu içerik 3801 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert

Çanakkale şehir merkezinde, İskele önünde sıra bekleyen araçlar ile Lâpseki-Gelibolu da feribot sırasında araçların yoğunluğu adeta zıvanadan çıkmış durumda. Dün gece saat 00.00 sularında bile Lâpseki’deki feribot kuyruğu 5 kilometreyi bulurken; mevcut sıkıntı son bir haftadır devam ettiği öğrenildi.

Öte yandan Çanakkale şehir merkezindeki yoğunlukta önümüzdeki günlerde de devam edecek gibi görünüyor. Yaklaşan 10 günlük Bayram Tatili, Gurbetçilerin seyahatleri, diğer il ve ilçelerden şehitlikleri gezmeye gelen vatandaşlar ve CHP’nin 26-30 Ağustos tarihleri arasında yapılacak kurultay öncesi kente gelen ziyaretçiler Eceabat-Çanakkale ve Lâpseki-Gelibolu hattı arasında kilometrelerce uzayan araç kuyrukları, şehir içlerinde ise tıkanmış trafiğe sebep oluyor. 

 

GESTAŞ DOLDUR BOŞALT YAPIYOR AMA!

Boğaz geçişini yürüten GESTAŞ A.Ş ulaşım seferlerini doldurt boşalt yöntemi ile sürdürmesine rağmen sürekli artan talebi karşılayamıyor. Yaşanan yoğunluk için gemiler dolar dolmaz kalksa bile kuyruk hiç azalmıyor. Artan yoğunluğu karşılamak için ekstra gemi kiralayıp kiralanmadığı bilinmezken; GESTAŞ’a ait karaya çıkan iki gemisinin tersanede tamirde olduğu biliniyor.

 

HEMŞERİLERİMİZ TOPLU TAŞIMAYI KULLANMALILAR!

Artan şehir içi trafiği azaltmak amacıyla yetkililer Çanakkalelilerin toplu taşıma araçlarını, mümkünse şehir içinde acil durumlar haricinde hususi araçlarıyla trafiğe çıkmamalarını öneriyorlar. İl Emniyet Müdürlüğü Trafik şube ekipleri ise şehir içi trafiği düzene sokmak amacıyla aralıksız belirlenmiş noktalarda çalışmalarını sürdürüyorlar.

GESTAŞ'DA BEKLEYEN ASAYİŞ EKİBİ KALDIRILMALI !

Gestaşın içerisinde bekleyen 24 saat boyunca sabit  asayiş ekibi bekletiliyor  öteyandan  asayiş ekipleri çanakkalede sınırlı sayıda ve yetişemiyorlar 4 resmi asayiş ekibi  toplamda görev yapiyor çanakkalede
asayiş ekip sayısının az olması155 ihbar olaylarına yetişemediklerı iddaa ediliyor. 
bir an önce Çanakkale Emniyet müdürlüğü Gestaşin içerisinden ekibi çekmeleri gerekiyor.
 

ÖZEL HABER: DOĞAN GÜNEŞ / ASAYİŞ MUHABİRİ 

YETER ARTIK GESTAŞ TRAFİK PROBLEMİNE BİR ÇÖZÜM BUL ! EMNİYET İLE GESTAŞ TRAFİK PROBLEMİNE NEDEN HALEN ÇÖZÜM ÜRETEMİYOR ?
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sandık güvenliği için  Her İlde Her Okula Bir Avukat
Sandık güvenliği için Her İlde Her Okula Bir Avukat
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..