Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Belediyeden Gençlik ve Spor Festivaline ulaşım desteği

19-23 Nisan tarihleri arasında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde gerçekleşecek olan Gençlik ve Spor Festivaline katılacak olan öğrenci ve kentlilerin mağduriyet yaşamaması için ulaşım konusunda gerekli önlemler alındı.

Belediyeden Gençlik ve Spor Festivaline ulaşım desteği
Belediyeden Gençlik ve Spor Festivaline ulaşım desteği Taner Arçukoğlu
Bu içerik 3127 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert

9-23 Nisan tarihleri arasında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde gerçekleşecek olan Gençlik ve Spor Festivaline katılacak olan öğrenci ve kentlilerin mağduriyet yaşamaması için ulaşım konusunda gerekli önlemler alındı.

Festival kapsamında 19 – 23 Nisan tarihleri arasında Terzioğlu Kampüsü 100. Yıl Spor Salonunda Basketbol Süper Ligi yükselme müsabakaları yapılacak. 20 ve 21 Nisan tarihlerinde Terzioğlu Kampüsü ÖSEM önünde gündüz aktiviteleri gerçekleşecek. Öte yandan, yoğun bir katılımın beklendiği Şebnem Ferah Konseri de, 20 Nisan tarihinde (bugün) saat 21.30'da Dardanos Kampüsünde gerçekleşecek.

Tüm bu etkinliklere gidecek ve dönecek yolcuların ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşamaması için Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından gerekli önlemler alınmıştır. Saat 18.30'dan itibaren Terzioğlu Kampüsünden ve Merkez Anafartalar Kampüsünden Dardanos Yerleşkesine seferler düzenlenecek olup konser bitiminde de ilave seferler düzenlenerek maksimum sayıda araç hizmet verecektir. Detaylı bilgiyi 08.00 ile 00.00 saatleri arasında hizmet veren Araç Takip ve Koordinasyon Merkezinden (2175890) alabilirsiniz.

çanakkale festival ulaşım
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır