Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Çanakkale Newjoy’dan Bahar İndirimi

Bebek ve genç mobilyasının uzman markası Newjoy, yeni mevsimi “İndirimde Bahar Havası” kampanyası ile karşılıyor. Newjoy, bakanlar kurulunun % 10 KDV indirimine ek olarak tüm ürünlerde uyguladığı % 40 oranında indirim ile bahar aylarında yaşam alanlarını yenileyerek, gençlere ve anne adaylarına kaçırılmaz bir fırsat sunuyor

Çanakkale Newjoy’dan Bahar İndirimi
Çanakkale Newjoy’dan Bahar İndirimi Taner Arçukoğlu
Bu içerik 2856 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert

Bebek ve genç mobilyasının uzman markası Newjoy, yeni mevsimi “İndirimde Bahar Havası” kampanyası ile karşılıyor. Newjoy, bakanlar kurulunun % 10 KDV indirimine ek olarak tüm ürünlerde uyguladığı % 40 oranında indirim ile bahar aylarında yaşam alanlarını yenileyerek, gençlere ve anne adaylarına kaçırılmaz bir fırsat sunuyor… Kampanya Mart sonuna kadar tüm Newjoy konsept mağazalarında geçerli.

Özgün tasarımları ile yaşam alanlarını baştan dizayn eden Newjoy, bebek ve genç mobilyasında 42 farklı modelde ve renkte oda takımıyla sektörün en geniş ürün gamına sahip markası. Sağlıklı ham madde kullanımı ve üretimde kalite vurgusu ile sektörün uzman markası olan Newjoy, konsept mağazalarıyla tüketicisine keyifli bir alışveriş zevki yaşatıyor… Ortalama 300 m2 alana kurulu mağazalarda takımların yanı sıra bebek ve genç odasında ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürün rahatlıkla bulunabiliyor. Halı, perde ve aydınlatma gibi tamamlayıcılar, çalışma masaları ile uyumlu sandalye ve puflar, karyola boyutlarında uyku setleri ve cibinlikler, konsept mağazalardaki şık aksesuarlar arasında. Mart sonuna kadar geçerli olan “ İndirimde Bahar Havası ”  kampanyası, tüm takımları, tamamlayıcı ve dekoratif ürünleri kapsıyor.

çanakkale newjoy indirim kampanya
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sandık güvenliği için  Her İlde Her Okula Bir Avukat
Sandık güvenliği için Her İlde Her Okula Bir Avukat
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..