newjoy çanakkale deja vue çanakkale relax çanakkale
newjoy home Advert Advert
Advert

Çanakkale'de Gündönümü Takası'nın 14.'sü düzenlendi.

Çanakkale'de Gündönümü Takası'nın 14.'sü düzenlendi. Onlarca şey masalarda ilgilisine ulaştı. Takasa mülteciler de davetliydi.

Çanakkale'de Gündönümü Takası'nın 14.'sü düzenlendi.
Çanakkale'de Gündönümü Takası'nın 14.'sü düzenlendi. Taner Arçukoğlu
Bu içerik 10388 kez okundu.

Bundan dört sene evvel başlayan Çanakkale Gündönümü Takası'nın 14.'sü Yeşil Ev önünde bugün düzenlendi. Yeşil Ev önüne kurulan masalarda sergilenen malzemelerin takasına mülteciler de davet edildi.

Bir sonraki takas şenliğinin haziranda yapılacağı planlanıyor.Paranın geçmediği, insanların ihtiyaçları olan her şeyi ücretsiz alabildikleri masalarda giysiden kitaba, oyuncaktan ev eşyasına birçok şey ihtiyaç sahibiyle buluştu. Takası organize edenlerin bu seneki takas öncesi mülteci dostlar için de malzeme ihtiyacını duyurmasının ardından onlarca giysi, oyuncak ve malzeme takas masalarındaki yerini aldı. Gün boyu hem Çanakkaleli hem de mülteciler takas masalarını ziyaret etti.

canakkale-de-gundonumu-takasi-duzenlendi-260769-1.canakkale-de-gundonumu-takasi-duzenlendi-260771-1.canakkale-de-gundonumu-takasi-duzenlendi-260772-1.canakkale-de-gundonumu-takasi-duzenlendi-260774-1.

MUSTAFA DERMANLI / ÇANAKKALE

birgün net

çanakkale gündönümü takas
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tabancayla başına ateş ederek canına kıydı..
Tabancayla başına ateş ederek canına kıydı..
Hırsızlar duvarı delip kuyumcuyu soydu...
Hırsızlar duvarı delip kuyumcuyu soydu...