Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Newjoy Puzzle İle Kendi Odanı Kendin Tasarla

Newjoy, değişen yaşam alanlarında fonksiyonel kullanımlar sunan Smart serisiyle kaliteyi, konforu ve fonksiyonelliği buluşturuyor. Trendleri yakından takip eden gençler, mobilya seçimlerinde de tasarım odaklı tercihler yapıyor.

Newjoy Puzzle İle Kendi Odanı Kendin Tasarla
Newjoy Puzzle İle Kendi Odanı Kendin Tasarla Taner Arçukoğlu
Bu içerik 3799 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert

Newjoy, değişen yaşam alanlarında fonksiyonel kullanımlar sunan Smart serisiyle kaliteyi, konforu ve fonksiyonelliği buluşturuyor. Trendleri yakından takip eden gençler, mobilya seçimlerinde de tasarım odaklı tercihler yapıyor. Newjoy yeni nesil gençlerin istek ve beğenilerine göre tasarımlarını şekillendirerek, onlara odalarını özgür bir biçimde oluşturma fırsatı sunuyor.

Newjoy, kompakt yaşamın gerekliliklerini ve zevklerin hızlı değişimini göz önüne alarak özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla sektörde inovasyon yaratıyor. Fonksiyonelliği ile kompakt yaşam alanlarına rahatlıkla uyarlanan Puzzle Genç Odası, onlarca marka arasından tasarım ödülüne layık görüldü. Smart serisinin 72 farklı modül seçeneğiyle ayrı renkte ve modelde onlarca oda konsepti tasarlanabilir.

Çoğu oda takımı dar alanlara sığmıyor ve modüller parçalanarak oda içine konumlandırılıyor. Puzzle’ın özgür modül seçimi dar alanlarda bu sorunu ortadan kaldırıyor. Küçük alanlarda fonksiyonel çözümler sunan Newjoy, Puzzle grubu ile zevkli bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Seride çalışma ünitesiyle iç içe olan yatak ihtiyaca yönelik ikili veya tekli olabiliyor. Ayrıca kitaplık modülleri isteğe bağlı çoğaltılabiliyor. Gençler, giysi dolabındaki çekmeceleri çoğaltarak daha fazla saklama alanına sahip olabiliyor. Ayıca modüler çekmeceleri ekle çıkar olarak şifonyere dönüştürebiliyor.

Puzzle serisi lacivert, lila, sarı, pembe, kırmızı, mavi ve turkuaz olmak üzere yedi farklı renk seçeneği sunuyor. Yaşam alanlarında trendleri yakından takip eden gençler yedi farklı renkteki altı ana modül ile rengarenk odalar yaratabilir.

7 YIL GARANTİ

Uzun AR-GE çalışmalarının ışığında ürettiğimiz mobilyalarda hijyen ve güvenlik unsurlarının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tasarımın yanı sıra bu unsurları da göz önünde bulunduruyor, tüketicilerimize panel ürünlerimizde 7 yıl garanti veriyoruz.

http://www.newjoy.com.tr/img/logo-gs.png

 GS ( Geprüfte Sicherrheit ) Kalite Belgesi

Newjoy kullandığı materyalden üretim süresince ürünün her aşamasına yansıyan kalitesini GS ( Geprüfte Sicherrheit ) Kalite Belgesi, ürünün Avrupa Birliği dahil olmak üzere uluslararası standartlara uygun, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde tasarlandığını gösteriyor.

http://www.newjoy.com.tr/media/kalite/MSCISO.jpg

 ISO 9001Belge,

Newjoy’un ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edildiğinin göstergesi olup, Newjoy’un ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin güvencesidir. 

http://www.newjoy.com.tr/media/kalite/tse_logo2.jpg

 

TSE – EN

Türkiye’de standartı oluşturan konularda firmaların ürünlerinin, Türk Standartlarına uygunluğunu belirten belgedir. Newjoy, yüksek üretim kalitesi ve güvenliğiyle bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

http://www.newjoy.com.tr/media/kalite/E1.jpg

E-1
Newjoy’un benzersiz kalitesinin bir diğer göstergesi de E-1 Kalite Standartları. Evin küçüğünün emniyetli mobilyalarla çevrili olduğundan emin olmanız için geliştirilen E-1 Kalite Standartları sayesinde gözünüz asla arkada kalmayacak.  

http://www.newjoy.com.tr/media/kalite/ISO10002.jpg

ISO 10002

Müşteri memnuniyeti yönetim sistem belgesi, Newjoy markasının gerekli olan kalite standartlarında çalışılarak, ileri düzeyde kalite ve güvenilirlik politikası izlediğini göstermektedir. Bu belge ile hizmet kalitemizin standartlara uygunluğu güvence altına alınmıştır. 

çanakkale new joy
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..
Çanakkale'de 'altın madeni' için ağaç katliamına tepki
Çanakkale'de 'altın madeni' için ağaç katliamına tepki