newjoy çanakkale deja vue çanakkale relax çanakkale
newjoy home Advert Advert
Advert

Eski Bakanın Oğlu Bakkallık yapmaya Başladı....

Doğru Yol Partisi iktidarında Çevre Bakanlığı yapan Hamdi Üçpınarlar'ın oğlu Mehmet Üçpınarlar, işportacılığın ardından bakkalık yapmaya başladı.

Eski Bakanın Oğlu Bakkallık yapmaya Başladı....
Eski Bakanın Oğlu Bakkallık yapmaya Başladı.... Taner Arçukoğlu
Bu içerik 10509 kez okundu.

Doğru Yol Partisi iktidarında Çevre Bakanlığı yapan Hamdi Üçpınarlar'ın oğlu Mehmet Üçpınarlar, işportacılığın ardından bu kez de bakkalda çalışmaya başladı. Kamuda yaptığı iş başvurularından olumsuz sonuç alan Üçpınarlar, mini bakkalında telefonla sipariş alıp kapılara teslim ediyor, bahşiş alıp kimsesiz çocuklara veriyor.

PAZARDA TEZGAHTARLIK DA YAPMIŞTI

TBMM KİT Komisyonu Başkanlığı ve Çanakkale Milletvekilliği görevlerinde de bulunan Hamdi Üçpınarlar'ın 31 yaşındaki oğlu Mehmet Üçpınarlar, 2012'de Bulgaristan'da bulunan Paisi Hilendarski Üniversitesi Uluslararası Ekonomi ve Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. İlk iş deneyimini ise yazarkasa fişlerine reklam alan bir ajansın satış bölümünde çalışarak edindi. Kısa bir süre de Demokrat Parti'de Gençlik Kolları Genel Başkanvekilliği de yaptı. Üçpınarlar, yaklaşık üç yıl önce de sosyete pazarlarında tezgâhtarlık yaparak gündeme gelmişti.

bakkal çanakkale
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 1 yaralı
Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 1 yaralı
EDREMİT - Vahşet!...Kafasını kesip zeytinliğe attılar..
EDREMİT - Vahşet!...Kafasını kesip zeytinliğe attılar..