deja vue çanakkale
Advert
Advert

Eski Bakanın Oğlu Bakkallık yapmaya Başladı....

Doğru Yol Partisi iktidarında Çevre Bakanlığı yapan Hamdi Üçpınarlar'ın oğlu Mehmet Üçpınarlar, işportacılığın ardından bakkalık yapmaya başladı.

Eski Bakanın Oğlu Bakkallık yapmaya Başladı....
Eski Bakanın Oğlu Bakkallık yapmaya Başladı.... Taner Arçukoğlu
Bu içerik 10687 kez okundu.
Advert Advert

Doğru Yol Partisi iktidarında Çevre Bakanlığı yapan Hamdi Üçpınarlar'ın oğlu Mehmet Üçpınarlar, işportacılığın ardından bu kez de bakkalda çalışmaya başladı. Kamuda yaptığı iş başvurularından olumsuz sonuç alan Üçpınarlar, mini bakkalında telefonla sipariş alıp kapılara teslim ediyor, bahşiş alıp kimsesiz çocuklara veriyor.

PAZARDA TEZGAHTARLIK DA YAPMIŞTI

TBMM KİT Komisyonu Başkanlığı ve Çanakkale Milletvekilliği görevlerinde de bulunan Hamdi Üçpınarlar'ın 31 yaşındaki oğlu Mehmet Üçpınarlar, 2012'de Bulgaristan'da bulunan Paisi Hilendarski Üniversitesi Uluslararası Ekonomi ve Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. İlk iş deneyimini ise yazarkasa fişlerine reklam alan bir ajansın satış bölümünde çalışarak edindi. Kısa bir süre de Demokrat Parti'de Gençlik Kolları Genel Başkanvekilliği de yaptı. Üçpınarlar, yaklaşık üç yıl önce de sosyete pazarlarında tezgâhtarlık yaparak gündeme gelmişti.

bakkal çanakkale
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İki otomobil kafa kafaya çarpıştı 4 yaralı
İki otomobil kafa kafaya çarpıştı 4 yaralı
İki otomobilin çarpıştığı kazada 1’i ağır 2 kişi yaralandı.
İki otomobilin çarpıştığı kazada 1’i ağır 2 kişi yaralandı.