Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Kedi Köyü Projesi tüm hızıyla devam ediyor.

Kentimizde yaşayan can dostlar için proje ve faaliyetlerini sürdüren Çanakkale Belediyesi, Esenler Mahallesindeki “Kedi Köyü” Projesinin hazırlık çalışmalarına da tüm hızıyla devam ediyor.

Kedi Köyü Projesi tüm hızıyla devam ediyor.
Kedi Köyü Projesi tüm hızıyla devam ediyor. Taner Arçukoğlu
Bu içerik 6412 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert

Esenler Mahallesi Ahmet Piriştina Caddesinde bulunan Gard Orman Parkı içerisindeki 800 metrekarelik alanda düzenlemeleri devam eden Kedi Köyü Projesi kapsamında minik can dostlar için her şey düşünülüyor.

Bu kapsamda, sokak kedileri için tekli ve çoklu yaşam alanlarının bulunacağı bungalov evlerin yanı sıra hayvanlara uygun oyuncaklar ve yürüyüş yollarının da yer alacağı projede yaklaşık 150 kadar kedi barındırılması planlanmaktadır.

Her türlü veteriner hekimlik hizmetlerinin verileceği Kedi Köyünde klinik hizmetlerinin yanı sıra sokak hayvanlarının bakım ve barınma işlemi de gerçekleştirilecektir. Sokak kedileri burada kısırlaştırıldıktan sonra aşıları yapılarak, sosyal medya aracılığıyla da duyuruları yapılıp sahiplendirilecek veya bölgeye geri bırakılacaktır.

Kedi Köyünde, minik can dostların beslenmesi, tedavileri ve rehabilitasyonu Çanakkale Belediyesi tarafından gerçekleştirilecektir.

kedi köyü çanakkale esenler proje
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sandık güvenliği için  Her İlde Her Okula Bir Avukat
Sandık güvenliği için Her İlde Her Okula Bir Avukat
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..