deja vue çanakkale
Advert
Advert

Devlet hastanesinde Ultrason muayenelerinde artık bekleme olmayacak

2016 nın sonlarında “2017 yılı başından itibaren hastalarımızın mağdur olmayıp memnuniyetlerini sağlamak için Ultrason hizmetlerinde geliştirmeler uygulayacağız.” diyen genel sekreter sözünde durdu.

Devlet hastanesinde Ultrason muayenelerinde artık bekleme olmayacak
Devlet hastanesinde Ultrason muayenelerinde artık bekleme olmayacak Taner Arçukoğlu
Bu içerik 7628 kez okundu.

Çanakkale Devlet Hastanesinde ultrason randevularının, hasta yoğunluğu nedeniyle 2 aya uzaması üzerine çalışma başlatan Genel Sekreter Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ, Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğin yapmış olduğu çalışmalar ile radyoloji uzmanları sayesinde ultrason randevuları en fazla 3 gün sonraya randevu verilecek konuma getirilmiştir.
Bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletmek üzere Çanakkale Devlet Hastanesi Radyoloji Uzmanlarını ziyarete giden YEŞİLDAĞ, Çanakkale Devlet Hastanesine 3, Ezine Devlet Hastanesine 1 ve Çan Devlet Hastanesine 1 olmak üzere toplam 5 tane Radyoloji Uzmanının atanacağı ve yeni atanan radyoloji uzmanlarıyla radyolojinin daha da güçleneceği müjdesini de vermiştir.  Yeni hastane hakkında da bilgi veren Uzm. Dr. Kerim YEŞİLDAĞ radyoloji uzmanlarına ayrı ayrı teşekkürlerini ileterek ziyaretine son vermiştir.

 

Devlet hastanesi çanakkale ultrason
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seyir halindeki kamyon alev topuna döndü
Seyir halindeki kamyon alev topuna döndü
Son KHK.. Çanakkale’de 3 İhraç, 10 Göreve İade
Son KHK.. Çanakkale’de 3 İhraç, 10 Göreve İade