Advert

Gençlere Karne Hediyesi Newjoy’dan!..

Okulların tatile girmesiyle yorucu bir dönemi geride bırakan gençlere, karne hediyesi Newjoy’dan geliyor. Yenilikçi tasarımlarıyla ebeveynleri ve gençleri mutlu eden yaşam alanları oluşturan Newjoy, kampanyalarıyla da yüzleri güldürüyor.

Gençlere Karne Hediyesi Newjoy’dan!..
Gençlere Karne Hediyesi Newjoy’dan!.. Taner Arçukoğlu
Bu içerik 3031 kez okundu.
Advert Advert

Okulların tatile girmesiyle yorucu bir dönemi geride bırakan gençlere, karne hediyesi Newjoy’dan geliyor. Yenilikçi tasarımlarıyla ebeveynleri ve gençleri mutlu eden yaşam alanları oluşturan Newjoy, kampanyalarıyla da yüzleri güldürüyor. Sömestr kampanyası dahilinde genç odası takımlarında 4.500 TL ve üzeri alışverişlerde çalışma masası hediye ediyor.Gençlerin karne sevincini paylaşmak ve başarılarına ortak olmak isteyen Newjoy, çalışma masası hediyesi ile motivasyonlarının artmasına yardımcı oluyor. 31 Ocak’a kadar geçerli olacak kampanya tüm genç odası gruplarını kapsıyor.

 

Yenilikçi ‘Smart’ grubu da sömestr kampanyası dahilinde…

Kompakt yaşamın gereklilikleri ve zevklerin hızlı değişimini göz önünde bulunduran Newjoy’un, inovatif bir yaklaşımla geliştirdiği Smart serisi, fonksiyonel modülleriyle gençlerin dinamik ruhunu yansıtıyor. 7 ana modülden oluşan seri ile 72 farklı modülde 1000’den fazla kombinasyon oluşturulabiliyor. Smart lacivert, lila, sarı, pembe, kırmızı, mavi ve turkuaz olmak üzere 7 farklı renk seçeneği sunuyor.

 

 

Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Danıştay Çanakkale'de termik santral projelerine 'dur' dedi
Danıştay Çanakkale'de termik santral projelerine 'dur' dedi
Çanakkale'de ormanları böcek sardı..
Çanakkale'de ormanları böcek sardı..