Advert

Şehidimiz Astsubay Kıvanç Kaşıkçı için baba ocağında mevlid-i şerif okutuldu.(VİDEO)

Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında, 29 Kasım'da irtibat kesilen ve ardından geçtiğimiz günlerde şehit haberi gelen Astsubay Kıvanç Kaşıkçı için baba ocağında mevlid-i şerif okutuldu.

Şehidimiz Astsubay Kıvanç Kaşıkçı için baba ocağında mevlid-i şerif okutuldu.(VİDEO)
Şehidimiz Astsubay Kıvanç Kaşıkçı için baba ocağında mevlid-i şerif okutuldu.(VİDEO) Taner Arçukoğlu
Bu içerik 8813 kez okundu.
Advert Advert

Şehit P. Ast. Üçvş. Kıvanç Kaşıkçı için baba evinde okutulan mevlide; acılı aileyi yalnız bırakmayan ,Çanakkale  Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale  Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Tayyar Ertem, Çanakkale Belediye Başkanı  Ülgür Gökhan,Ak Parti İl Başkanı Ueşim Karadağ, İl Jandarma Komutanı Necmi İnci, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, Çanakkale Merkez Komutanı Dnz. P. Albay Necmettin Sarı, Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Ticaret Meslek Lisesi Müdiresi Birgül Sarı, şehidin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ramazan Kaşıkçı, 30 Kasım'dan itibaren kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerini sunarak şunları dile getirdi;

"Bugün buradan onurumuz, gururumuz olan Aziz  Şehidimizin yedisini, mevlidini eda etmek üzere toplanmış bulunuyoruz. 30 kasımdan bugüne kadar bizleri bir an olsun yalnız bırakmayan acılarımızı paylaşan ve yüreklerinde hisseden, başta  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Faruk Çelik'e, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ve eşi Ayşe Tavlı hanımefendiye, Çanakkale Milletvekillerimiz Bülent Turan ve Ayhan Gider'e, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğ. Amiral Tayyar Ertem'e, Çanakkale Belediye Başkan Vekili Rebiye Ünüvar Hanımefendiye,Çanakkale Başsavcımız Hikmet Turan'a,  Çanakkale Baro Başkanı Bülent Şarlan'a, İl Jandarma Komutanı Necmi İnci'ye, İl Emniyet Müdürü Cemal Sel'e, arkadaşım, kardeşim, can dostum  Çanakkale Merkez Komutanı Dnz. P. Albay Necmettin Sarı'ya ve aile dostumuz Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Ticaret Lisesi Müdiresi Birgül Sarı hanımefendiye, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hakan Pınar ve Çanakkale il, ilçe ve tüm örgütlerine, Müftü Vekilimiz İbrahim Sezgin'e ve şehidine sahip çıkan tüm il ve ilçelerine ve tüm halkımıza ve malum yüreğimdeki acıdan dolayı kullandığım ilaçları etkisiyle isimlerini sayamadığım tüm dostlarımıza şahsım ve ailem adına şükran ve minnet duygularımı ifade ediyorum."
Teşekkür konuşmasının ardından  baba Ramazan Kaşıkçı  Oğlu Şehit Kıvanç Kaşıkçı'ya  Aziz Şehidim adlı şiirini  seslendirirken mevlid programına katılanlar göz yaşlarına hakim olamadılar.
Baba ocağında, yatsı namazı sonrası okutulan mevlide vatandaşlar eşlik etti.  Mevlidin ardından Çanakkale Valiliği İl Özel İdare'si ve Çanakkale Belediye'si tarafından, vatandaşlara mevlid şekeri ve mevlid  pilavı dağıtılarak program sona erdi.

 

KAYNAK:canakkaletv.com.tr

Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Danıştay Çanakkale'de termik santral projelerine 'dur' dedi
Danıştay Çanakkale'de termik santral projelerine 'dur' dedi
Çanakkale'de ormanları böcek sardı..
Çanakkale'de ormanları böcek sardı..