Advert

Yemeğin tuzu yüzünden Boşandılar 12 yıl sonra tekrar evlendiler..

Ezine ilçesinde yaşayan Arzu ve Cumhur çifti, kızları Melisa henüz 5 yaşındayken evde pişen yemeğin tuzu nedeniyle Yaşanan tartışmayla boşandılar 12 yıl sonra tekrar evlendiler..

Yemeğin tuzu yüzünden Boşandılar 12 yıl sonra tekrar evlendiler..
Yemeğin tuzu yüzünden Boşandılar 12 yıl sonra tekrar evlendiler.. Taner Arçukoğlu
Bu içerik 21066 kez okundu.
Advert Advert

Ezine ilçesinde yaşayan Arzu ve Cumhur çifti, kızları Melisa henüz 5 yaşındayken evde pişen yemeğin tuzu nedeniyle Yaşanan tartışmayla boşandılar çift, aradan geçen süre içerisinde başka bir evlilik yapmadı.

Çiftin kızları Melisa, aradan geçen 12 yıl boyunca anne ve babasını yeniden bir araya getirmek için mücadele verdi. 12 yıl sonra ise bu mücadelede başarılı oldu. Arzu Bilgili ve Cumhur Bozoğlu kızlarının da desteğiyle yeniden nikah masasına oturdu.

Ezine Belediyesince Yapılan nikah töreni ile tekrar evlenen Arzu-Cumhur çifti, bundan sonra evliliklerini daha olgun bir şekilde sürdüreceklerini söylediler. Büyük mutluluk yaşadığını söyleyen Arzu Bozoğlu Allahtan hayırlısını istedik, o da bize hayırlısını verdi. Tabi geçmişte hatalarımız oldu, olmadı değil. Ama gençlikte hatalar olur. Önemli olan bunları telafi etmek. İnşallah bizde ömür boyu kızımızla birlikte daha huzurlu bir hayat süreceğiz" dedi.

Arzu Bozoğlu, "Çok genç yaşta anne oldum ben 18. Eşim de 22 yaşındaydı Genç anne ve baba olmanın Tecrübesizliği oldu. Bundan sonra daha olgun bir şekilde evliliğimizi sürdüreceğiz

Yıllar sonra bu duyguyu yaşadığı için mutlu olduğunu söyleyen Cumhur Bozoğlu, "Eşimle, kızımızla beraber, kalan ömrümüzü en mutlu şekilde sürmeyi nasip etsin Allah. Bunların hepsi karşılıklı duygular içerisinde oldu. Kızımızın genç kız olduğunu fark ettik. Aradan geçen sürede başka evlilik yapmadık. Yine ilk evliliğimiz gibi. İkinci eş gibi değil de ilk günkü gibi. Bundan sonra daha olgun şekilde yürüteceğiz" diye konuştu..

ezine boşanma nikah evlilik
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet savran     0000-00-00 Çok güzel tebrik ederim cumhur kardeşimi.!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Danıştay Çanakkale'de termik santral projelerine 'dur' dedi
Danıştay Çanakkale'de termik santral projelerine 'dur' dedi
Çanakkale'de ormanları böcek sardı..
Çanakkale'de ormanları böcek sardı..