Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu 550 kitabı ortaokul öğrencileriyle buluşturdu

ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu, daha önce düzenlediği programlarda giriş bedeli olarak aldığı 550 kitabı ortaokul öğrencileriyle buluşturdu

ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu 550 kitabı ortaokul öğrencileriyle buluşturdu
ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu 550 kitabı ortaokul öğrencileriyle buluşturdu Taner Arçukoğlu
Bu içerik 3759 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert

ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu üyeleri, yakın zamanda siyasal iletişim uzmanı ve reklamcı Necati Özkan'ı ağırladı, etkinliğe giriş bedeli olarak her katılımcıdan kitap istedi. Toplanan 550 kitap önceki gün Kepez'de bulunan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Kütüphanesi'ne teslim edildi. Okulun öğretmen ve öğrencileri, yapılan çalışmadan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. 
Topluluk akademik danışmanı Gökhan Bayram, Halkla İlişkiler Topluluğu'nun sürekli olarak çocuklar ve yaşlılarla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirtip, "Biz sürekli çaba içindeyiz. Öğrencilerim eşsiz bir duyarlılık gösteriyor. Hepsi çok çalışkan. Üretmeye ve değer ortaya koymaya çalışıyoruz. Yaşlıları ve çocukları çok seviyoruz. Sürekli köylerdeyiz. Orada çocuklarımıza Türk ve Dünya klasikleri armağan ediyoruz. Bugünde burada toplanan kitaplar içinde uygun olan 550 kitabı armağan etmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. 
Topluluk Başkanı Batıhan Alay, geçen 2 aylık süre içinde 22 etkinlik düzenlediklerini söyledi. Çocuklara özel bir önem verdiklerini kaydeden Alay, "Çocuklarımız için çok sayıda oyuncak dağıttık ve dağıtmaya da devam ediyoruz. Köylerde diş macunu ve diş fırçaları dağıtıp bir bilinç oluşturmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde ise yine özellikle köy çocuklarımız için boya takımı, resim defteri, boyama kitabı gibi materyaller bulmaya çalışacağız" diye konuştu.

DHA

Çomü kitaplar öğrenci
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır