Advert

Çanakkale Devlet Hastanesinde Bomba Paniği!..

Çanakkale Devlet Hastanesinde Başhekimin odasının önünde görülen şüpheli paket büyük panik yarattı. Şüpheli paketin ise; bir hasta yakınına ait olduğu ortaya çıktı.

Çanakkale Devlet Hastanesinde Bomba Paniği!..
Çanakkale Devlet Hastanesinde Bomba Paniği!.. Taner Arçukoğlu
Bu içerik 12504 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert

ÇANAKKALE Devlet Hastanesi'nde, başhekim odası önünde unutulan valiz, içinde bomba olabileceği şüphesiyle çevredekiler arasında paniğe neden oldu. Bomba imha uzmanlarının fünye ile patlatmaya hazırlandığı valizin sahibi son anda getirilince herkes rahat bir nefes aldı.
Bugün saat 13.30 sıralarında, Çanakkale Devlet Hastanesi ana kapısından girişteki başhekim odasının da bulunduğu koridorda bir valiz olduğu fark edildi. Yanında kimsenin bulunmadığı valizden şüphelenen hastane görevlileri, durumu polise bildirdi. Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü'ne 200 metre mesafede bulunan hastaneye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Çevrede güvenliği sağlayan polis, ana giriş kapısını giriş ve çıkışa kapattı. Olay yerine bomba imha uzmanı istendi. Olay yerine gelen bomba imha uzmanları valizi fünye ile patlatmaya karar verip, özel kıyafetleri giyip, hazırlıklarını yapmaya başladı. Görevliler bir yandan da valizin sahibini bulmaya çalıştı. Yaklaşık yarım saat süreyle büyük panik yaşanırken görevliler valizin fizik tedavi için hastaneye gelen S.Y. olduğunu tespit etti. S.Y.'ye ulaşılıp, valizini alarak hastanenin ana giriş kapısından dışarı çıkması sağlandı. Dışarı çıkartılmasının ardından açtırtılan valizden S.Y.'ye ait giyecek ve şahsi eşyalar çıkması üzerine polisler, hastane çalışanları ve çevredekiler rahat bir nefes aldı. S.Y., daha sonra ifadesi alınmak üzere İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

DHA

çanakkale haber devlet hastanesi
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de 'altın madeni' için ağaç katliamına tepki
Çanakkale'de 'altın madeni' için ağaç katliamına tepki
Danıştay Çanakkale'de termik santral projelerine 'dur' dedi
Danıştay Çanakkale'de termik santral projelerine 'dur' dedi