newjoy çanakkale deja vue çanakkale relax çanakkale
newjoy çanakkale Advert Advert
Advert

Çanakkale, teröre karşı tek vücut oldu

ÇANAKKALE'de AK Parti, CHP, MHP ile sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla İstanbul Beşiktaş'taki Türkiye'yi yasa boğan bombalı terör saldırısı protesto edildi.

Çanakkale, teröre karşı tek vücut oldu
Çanakkale, teröre karşı tek vücut oldu Taner Arçukoğlu
Bu içerik 5893 kez okundu.
Advert

ÇANAKKALE'de AK Parti, CHP, MHP ile sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla İstanbul Beşiktaş'taki Türkiye'yi yasa boğan bombalı terör saldırısı protesto edildi. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Çanakkale Dardanelspor takımlarının taraftarları da İskele Meydanı'nda toplanarak terörü lanetleyip, yürüdü.
Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde toplanan yaklaşık 2 bin kişi, 'Şehitler Ölmez, Vatandan Bölünmez', 'Her Türk Asker Doğar' ve 'Ne Mutlu Türk'üm Diyene' sloganları atıp, ellerinde Türk bayrakları ile yürüyüşe geçti. Kalabalık, Truva Atı önüne kadar yürüdü. Burada TBMM'de üç siyasi parti tarafından imzalanan basın bildirisini okundu. Ardından Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü'ne yürüyen kalabalık, burada saygı duruşunda bulunup, hep bir ağızdan İstiklal Marşı'nı okudu. Öte yandan Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Çanakkale Dardanelspor takımlarının taraftarları da İskele Meydanı'nda toplanarak terörü lanetledi. Grup daha sonra Kordon Boyu'nda bulunan Truva Atı'na yürüdü. Grup, daha sonra dağıldı.

Mustafa SUİÇMEZ/ÇANAKKALE, (DHA)

terör tek yürek protesto
anafartalar market
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
8 yıldır böbrek bekliyordu ÇOMÜ'de yapılan nakille sağlığına kavuştu.
8 yıldır böbrek bekliyordu ÇOMÜ'de yapılan nakille sağlığına kavuştu.
Çanakkale'de yağışlı hava etkili olacak..
Çanakkale'de yağışlı hava etkili olacak..