Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Komünist Parti üyesi bir grup öğrenci ile diğer bir grubun sözlü Tartışması kavgaya döndü 9 yaralı..

Komünist Parti üyesi bir grup üniversiteli genç, saat 17.00 sıralarında Kordonda partilerinin yayın organını dağıtırken başka bir grup gencin sözlü tartışması kavgaya döndü Çıkan tartışmaya polis ekipleri de dahil olarak kavga eden grubu ayırdı. Çıkan olaylarda 9 kişi yaralandı.

Komünist Parti üyesi bir grup öğrenci ile diğer bir grubun sözlü Tartışması kavgaya döndü 9 yaralı..
Komünist Parti üyesi bir grup öğrenci ile diğer bir grubun sözlü Tartışması kavgaya döndü 9 yaralı.. Taner Arçukoğlu
Bu içerik 7596 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert

Komünist Parti üyesi bir grup üniversiteli genç, saat 17.00 sıralarında Kordonda partilerinin yayın organını dağıtırken kalabalık bir başka grubun ve çarşı izinine çıkan erlerin sözlü tartışması kavgaya dönüştü. Çıkan tartışmaya polis ekipleri de dahil olarak kavga eden grubu ayırdı. Çıkan olaylarda 9 kişi yaralandı. Yaşanan arbede sırasında bir kişinin burnu kırıldı çok sayıda gençte çeşitli yerlerinden yaralandı. Burnu kırılan gencin Komünist Parti üyesi bir ÇOMÜ öğrencisi olduğu öğrenilirken aynı parti mensubu 9 kişide götürüldükleri Devlet Hastanesi Acil Servisinde darp raporu aldı.
 Komünist partililer Devlet Hastanesi önünde yaptıkları basın açıklamasında; "Bir süredir  alan satışlarında saldırılar yaşamaktayız. Her seferinde üyelerimizin darp edilmesine rağmen polis, saldırganları korumaktan vazgeçmiyor. Gece yarısı parti binamıza girip zarar veren verenlerin bilinmesine rağmen polisin bu kişileri bulmakta zorlanmasını, saldırganların polis tarafından nasıl korunduğunun göstergesidir. Bugün bunlardan bir tanesi daha yaşanmıştır. İşçi sınıfının sesi olan Boyun Eğme dergimizin dağıtımı sırasında saldırıya uğrayan yoldaşlarımıza bir de polis saldırmıştır."

"Bu zihniyetin ülkemize egemen olmasına izin vermeyeceğiz. Bugünden sonra aydınlanmanın, işçi sınıfının sesi Çanakkale sokaklarında daha fazla olacaktır. Açık ve net çağrımızdır. Çanakkale İl Emniyet Müdürü ve Çanakkale Valisi yaşananların sorumlusudur ve gerekli işlemleri yapmak zorundadır. Eğer görevlerini yerine getiremiyorlarsa koltuklarını boşaltmalılardır" ifadelerine yer verdiler. Basın açıklaması yapan grup daha sonra dağıldı

 

Kaynak:Çanakkale Aynalı Pazar

komünist kavga yaralı
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır