deja vue çanakkale
Advert
Advert

Akd Kids Anaokulları Ailesi Biga’da Buluştu

Türkiye’nin en yaygın anaokulu zinciri olan Akd Kids Anaokulları’nın Çanakkale ve Biga temsilcilikleri,öğretmenler gününü kutlamak için Biga’daki yemekte bir araya geldi.

Akd Kids Anaokulları Ailesi Biga’da Buluştu
Akd Kids Anaokulları Ailesi Biga’da Buluştu Taner Arçukoğlu
Bu içerik 5975 kez okundu.

Türkiye’nin en yaygın anaokulu zinciri olan Akd Kids Anaokulları’nın  Çanakkale ve Biga temsilcilikleri,öğretmenler gününü kutlamak için Biga’daki yemekte bir araya geldi.
 
Ülke çapında marka değeri en yüksek dil okulu olan Amerikan Kültür başta olmak üzere; Akd Kids,KidsAloud,Bankstreet,Harvard Publishers ve İngiliz Kültür gibi güçlü eğitim markalarını bizlere kazandıran Markalar Birliği,450’yi aşan temsilcilik sayısı ve yıllardır örnek olan eğitim modellerini hem dil okulları hem de anaokulları sayesinde Çanakkale’de  de  başarıyla sunmaya devam etmektedir.
 
2016/2017 eğitim-öğretim yılında çok daha güçlü ve tecrübeli ekibiyle,Çanakkale’ye yeni anaokulunu kazandıran Akd Kids ailesi, tescilli eğitim modelleri ve çocukları dünyaya hazırlayan modern yaklaşımlarının okul öncesi eğitimine yepyeni bir soluk getirdiğinin farkında.
 
“ Burada hiçbir balık uçmaya,hiçbir kuş yüzmeye zorlanamaz ”
 
İşte bu slogan,AKD Kids prensiplerini en güzel açıklayan cümlelerden birisi diyebiliriz.Çünkü okul öncesi eğitim ne kadar çok birey odaklı ve özgür zihinlere zemin hazırlayıcı olursa,geleceğimizin temelleri de o kadar sağlam atılıyor demektir.Yıllarca hem kolejlerinde hem de dil okullarında verdikleri yabancı dil eğitimini yurt çapinda ispatlayan Markalar Birliği kurumları,son birkaç yıldır aynı özveriyi anaokullarının eğitim modellerinde de göstererek anaokulu temsilcilik sayısını 100’e çıkardı.
 
“ Gelecek bize emanet “
 
Öğretmenler Günü yemeğinde bir araya gelen ve bu güzel günün haklı gururunu ve mutluluğunu yaşayan Çanakkale ve Biga Akd Kids öğretmenleri, çocuklarımızı ülkemizin geleceği olarak gördükleri için hep bir ağızdan “ Gelecek bize emanet “ diyerek kendilerine olan güvenlerinin de altını çizmiş oldular.

 

 

 

Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seyir halindeki kamyon alev topuna döndü
Seyir halindeki kamyon alev topuna döndü
Son KHK.. Çanakkale’de 3 İhraç, 10 Göreve İade
Son KHK.. Çanakkale’de 3 İhraç, 10 Göreve İade