Advert

Kiev'de Saldırıya Uğrayan Çanakkaleli Beşiktaş Taraftarı yoğun bakımdan çıktı...

Dinamo Kiev-Beşiktaş maçı sırasında tribünde çıkan olaylarda bıçaklanarak ağır yaralanan Beşiktaşlı taraftar K.E., yoğun bakımdan çıktı.

Kiev'de Saldırıya Uğrayan Çanakkaleli Beşiktaş Taraftarı yoğun bakımdan çıktı...
Kiev'de Saldırıya Uğrayan Çanakkaleli Beşiktaş Taraftarı yoğun bakımdan çıktı... Taner Arçukoğlu
Bu içerik 5451 kez okundu.
Advert Advert

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde oynanan Dinamo Kiev-Beşiktaş maçını izlemek için Çanakkale’den Kiev’e giden Beşiktaş taraftarı Cüneyt Gacal, olaylarda yaralanan arkadaşlarının yoğun bakımdan çıktığını ve 4 gün içerisinde memleketlerine geri döneceklerini belirtti. Yoğun bakımdan çıkan arkadaşı K. E. hakkında konuşan Cüneyt Gacal, “Biz iyiyiz. Arkadaşta yoğun bakımdan çıktı. Dört gün hastanede yatacak. O iyileşince Çanakkale’ye hep beraber döneceğiz” dedi.

“Bu ülkeye gelmeseydiniz arkadaşınıza hiçbir şey olmazdı”

Kiev’deki dehşet anlarında, dört kişi maçı izleyen Çanakkaleli vatandaşlar Dinamo Kiev taraftarları tarafından dün saldırıya uğradı. Kiev taraftarlarınca tartaklanan ve sopalarla dövülen dört arkadaştan K.E., yine aynı kişiler tarafından bıçaklandı. Ardından yoğun bakıma kaldırılan ve başarılı bir ameliyat geçiren K.E.’nin sağlık durumu iyiye gidiyor. Arkadaşı hakkında bilgiler veren Cüneyt Gacal, o anlar yaşanırken polisin ‘Bu ülkeye gelmeseydiniz arkadaşınıza hiçbir şey olmazdı’ dediğini hatırlattı.

Kaynak-canakkaleiçinde.com

çanakkale haber kiev bıçaklama yoğun bakım
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
MÜGE     0000-00-00 4gün sonra dönemeyecek . Durumu iyi olana kadar hastanede yatmaya devam edecek. Bir süre daha orada maalesef. Dualarını eksık etmeyin Allah'ın izniyle iyi olacak .
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Danıştay Çanakkale'de termik santral projelerine 'dur' dedi
Danıştay Çanakkale'de termik santral projelerine 'dur' dedi
Çanakkale'de ormanları böcek sardı..
Çanakkale'de ormanları böcek sardı..