Advert

Çocuklar, “Şiddetsiz Bir Dünya” Resmetti..

Çanakkale Kent Konseyi, UNICEF Çanakkale Şubesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklığında ve Çanakkale Belediyesinin destekleriyle hazırlanan Şiddetsiz Bir Dünya konulu Resim Yarışmasının ödül töreni ve sergisi Yazar Sanatçı Evinde gerçekleşti.

Çocuklar, “Şiddetsiz Bir Dünya” Resmetti..
Çocuklar, “Şiddetsiz Bir Dünya” Resmetti.. Taner Arçukoğlu
Bu içerik 1308 kez okundu.
Advert Advert
Ortaöğretim öğrencileri arasında gerçekleşen yarışmanın ödül törenine Belediye Başkan Vekili Adnan Güler başta olmak üzere kurum ve kuruluşların temsilcileri ile öğrenciler ve aileleri katıldı. Açılışta konuşma yapan Belediye Başkan Vekili Adnan Güler, toplumumuzda şiddetin oldukça yaygın olduğundan söz ederek, “Çocuklarımızı şiddetten uzak tutacak şekilde eğitebilirsek, gelecekte de şiddetten uzak bir şekilde yaşarlar. Bu nedenle bu tip projeleri desteklememiz gerekiyor” dedi.
UNICEF Çanakkale Şube Başkanı Uzman Dr. Semra Uğurgelen ise, şiddetten en fazla etkilenen bireylerin çocuklar olduğunun altını çizerek bu projelere büyük önem verdiklerini kaydetti. Uğurgelen, projede emeği bulunan kurumlara ve desteklerinden dolayı da Çanakkale Belediyesine teşekkürlerini iletti.
Konuşmaların ardından, dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.
çanakkale haber çocuklar resim ödül
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Danıştay Çanakkale'de termik santral projelerine 'dur' dedi
Danıştay Çanakkale'de termik santral projelerine 'dur' dedi
Çanakkale'de ormanları böcek sardı..
Çanakkale'de ormanları böcek sardı..