Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde görev değişimi..

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Tezcan Sezgin, görevini yeni atanan Uz. Dr. Kerim Yeşildağ'a devretti.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde görev değişimi..
Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde görev değişimi.. Taner Arçukoğlu
Bu içerik 2334 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert
Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği kurulduğundan bu yana yaklaşık 22 ay boyunca bu görevi yürüten Op. Dr. Tezcan Sezgin'in yerine Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ atandı. Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'nde gerçekleştirilen devir teslim töreninde konuşan eski Genel Sekreter Op. Dr. Tezcan Sezgin, !Çanakkale'ye hizmet ettiğim için onur duyuyorum. İnşallah güzel hizmetler sunmuşuzdur, güzel sonuçlar ortaya çıkarmışızdır. Bu çalışma sürecinde bize destek olan bürokratlarımıza, Sayın Valimize, yönetici arkadaşlarımıza, Başhekimlerimize, basın mensuplarına ve tüm çalışma arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak değişimi "dedi.
 
Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ ise "Önemli olan vatandaşa dokunabilmek, onların ıstırabını giderebilmek. Bu bir bayrak yarışı. Artvin'de Genel Sekreterlik görevi yaptım. Daha sonra Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim yardımcılığı görevinde iken böyle bir görev değişikliği oldu. O yüzden, Genel Sekreter arkadaşımıza çalışmalarında başarılar dileriz. Sağlık camiası büyük bir camia hep beraber Çanakkale halkımıza daha iyi hizmet vermek için buraya geldik, bu makamlar baki değil. Çanakkale ihtişamı ile yerinde durur. Önemli olan buraya faydalı olabilmek, hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırabilmek, onların yanında olabilmek. Bu gaye ile bir araya geldik inşallah biz mutlu edebiliriz, mutlu şekilde de ayrılabiliriz. Genel Sekreterime teşekkür ediyorum" dedi. 
 
Konuşmaların ardından eski ve yeni genel sekreter birbirlerine çiçek takdiminde bulundu. Devir teslim töreninin tamamlanmasının ardından Genel Sekreter Yeşildağ, Genel Sekreterliğe bağlı 11 sağlık tesisinin Başhekimleri ile toplantı yaparak çalışmalarına başladı.
 
Burak GEZEN / ÇANAKKALE, (DHA)
Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreter Op. Dr. Tezcan Sezgin görev Uz. Dr. Kerim Yeşildağ
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır