Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliğine yeni genel sekreter!

Sağlık Bakanlığı aldığı karar ile 16 farklı ilde Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevinde bulunanları görevlerinden alıp yerlerine yeni görevlendirme yaptı. Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevine ise Dr.Kerim Yeşildağ atandı.

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliğine yeni genel sekreter!
Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliğine yeni genel sekreter! Taner Arçukoğlu
Bu içerik 4809 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert
Sağlık Bakanlığı 16 ilde Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri olarak görev yapan hekimlerin yerine yeni isimler görevlendirdi. Ocak 2015 tarihinde Balıkesir’den Çanakkale’ye görevlendirilen Op. Dr. Tezcan Sezgin’in yerine ise; Konya Eğitim ve Araştırama Hastanesi Başhekim yardımcısı olarak görev yapan Dr. Kerim Yeşildağ atandı.
 
DR. KERİM YEŞİLDAĞ KİMDİR?
 
1974 yılında Aksaray'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimimi Aksaray'da tamamladı. 1993 yılında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi’ni kazandı. 6 yıllık bir eğitim sonunda 1999 yılında fakülteden doktor olarak mezun oldu. Daha sonra TUS sınavına girdi ve 1 yıl sonra Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi göğüs hastalıkları bölümünü kazandı. 2000 yılında Selçuk Üniversitesi göğüs hastalıklarında uzmanlığa başladı. 2005 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi göğüs hastalıkları uzmanı olarak mezun oldu. 2005 yılında uzman olarak atandıktan sonra bir özel sağlık kuruluşunda görev yaptı. İlk olarak göğüs hastalıkları uzmanı olarak başlayan Yeşildağ, daha sonra sağlık kuruluşunda yöneticilik yaptı. 2014 yılına kadar Konya ve Karaman'da özel sağlık kuruluşlarında göğüs hastalıkları uzmanı olarak çalışan Yeşildağ, son olarak Bakanlığın isteği ile Artvin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine sözleşmeli olarak atandı. İki yıl Artvin'de görev yapan Dr. Yeşildağ, 1 Ağustos 2016 tarihinde Konya Eğitim ve Araştırama Hastanesi Başhekim yardımcısı olarak atandı. Yeşildağ, evli ve 3 çocuğu var.
 
Kaynak-Çanakkale aynalıpazar
kamu hastaneleri genel sekreter çanakkale haber
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sandık güvenliği için  Her İlde Her Okula Bir Avukat
Sandık güvenliği için Her İlde Her Okula Bir Avukat
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..