Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Şampiyonlar Belediye Meclisinin konuğu oldu...

Belediye Meclisinin Kasım ayı oturumu öncesinde Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Meclis Üyeleri, Çanakkale’nin adını uluslararası spor arenasında duyuran başarılı sporcular Ümit Burunlular ve Gökçe Göğebakan’ı tebrik etti.

Şampiyonlar Belediye Meclisinin konuğu oldu...
Şampiyonlar Belediye Meclisinin konuğu oldu... Taner Arçukoğlu
Bu içerik 1227 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert
Ekim ayında Bulgaristan’da düzenlenen Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Dünya Şampiyonasında ağır sıklet kategorisinde dünya şampiyonu olan Ümit Burunlular ile Eylül ayında Romanya’da düzenlenen Avrupa Taekwondo Şampiyonasında Avrupa Şampiyonu olan Gökçe Göğebakan, Kasım ayı Belediye Meclisinin konuğu oldu.
Meclis öncesi Çanakkaleli sporcuları tanıtan ve katıldıkları yarışmalara ilişkin bilgiler veren Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, her iki sporcuyu da tebrik ettiğini söyledi. Başkan Gökhan, iki başarılı sporcuya çiçek ve ödüllerini takdim ederken, grup başkanvekillerinin de katılımıyla toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.
Toplantıya katılan Taekwondo İl Temsilcisi Hasan Altunışık, davetten dolayı Başkan Gökhan ve Meclis üyelerine teşekkür ettiğini belirterek, “Biz spor adamları olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Sizler destek verdikçe başarımız daha çok artacaktır” diye konuştu.
Aynı zamanda eski Belediye Meclis Üyesi olan başarılı sporcu Ümit Burunlular da, Meclise teşekkürlerini sunarak, Çanakkale’de engelli kentlilerin de rahat bir şekilde kondisyon çalışabilmeleri adına bir alan oluşturulması önerisini sunarken, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da, Esenler Mahallesinde çalışmaları süren Sağlıklı Yaşam Parkı Projesinde böyle bir alanın değerlendirilebileceğini kaydetti.
Başarılı sporcular, meclis üyelerinin alkışları ve başarı temennileriyle salondan ayrıldı.
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..
Çanakkale'de 'altın madeni' için ağaç katliamına tepki
Çanakkale'de 'altın madeni' için ağaç katliamına tepki