Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Esnafımız köprünün getireceği yoğunluğa hazırlıklı olmalı...

Belediye Başkanı Gökhan Çanakkale’de boğaz köprüsünün yapımının başlanacağına dikkat çekerek, “Gündemimizin birini köprü oluşturuyor. Bizim için önemi şu; köprü, ulaşım pratiği getireceği için insanlar Çanakkale’ye daha çok gelmeyi tercih edebilir. Bunun için esnafımız da bu yoğunluğa hazırlıklı olmalı

Esnafımız köprünün getireceği yoğunluğa hazırlıklı olmalı...
Esnafımız köprünün getireceği yoğunluğa hazırlıklı olmalı... Taner Arçukoğlu
Bu içerik 1797 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert
Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı oda başkanlarının her ay geleneksel olarak gerçekleştirdikleri istişare toplantısı, bu ay Birliğin hizmet binasında gerçekleşti.
 
Toplantıda ilk olarak bir konuşma yapan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Vurucu, esnafların sorunlarının çözümlendiği, kentteki çalışmalara ilişkin karşılıklı görüş alışverişinin gerçekleştiği bu toplantılardan çok memnun olduklarını kaydetti. Toplantıların çok faydalı olduğunu dile getiren Vurucu, pek çok konunun hızlı bir şekilde çözüme kavuştuğunu dile getirdi. Vurucu, Başkan Gökhan’a da esnaflara vermiş olduğu değer ve gerçekleştirmiş olduğu çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti.
 
Başkan Gökhan da, toplantılara devam edileceğini belirterek, esnaf ve yerel yönetimin bir araya gelerek ortak aklı bulduğu bu toplantıların Türkiye genelinde yaygınlaşması gerektiğinin altını çizdi. Başkan Gökhan, bu toplantıların katılımcı demokrasinin bir örneği olduğunu da vurguladı. Başkan Gökhan, yakın bir tarihte Çanakkale’de boğaz köprüsünün yapımının başlanacağına dikkat çekerek, “Gündemimizin birini köprü oluşturuyor. Bizim için önemi şu; köprü, ulaşım pratiği getireceği için insanlar Çanakkale’ye daha çok gelmeyi tercih edebilir. Bunun için esnafımız da bu yoğunluğa hazırlıklı olmalı” diye konuştu. Toplantıda mali yapılandırmaların 25 Kasım tarihine kadar uzatıldığı bilgisi de paylaşıldı.
Toplantı, esnafların istek ve taleplerinin değerlendirilmesinin yanı sıra karşılıklı görüş alışverişi ile son buldu.
belediye çanakkale haber köprü esnaf
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Çanakkale'de Kamyonet ile Hafif ticari araç çarpıştı 5 yaralı
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır
Gümrük Kapısı Gökçeada’nın hakkıdır