deja vue çanakkale
Advert
Advert

İmamın Çalınan Otomobili Bayramiç merkezinde Bulundu

Bayramiç İlçesi'nde 55 yaşındaki imam İlhami Yürük'ün evinin önünde park halindeyken çalınan otomobili, jandarma tarafından 5 gün sonra terkedilmiş olarak bulundu.

İmamın Çalınan Otomobili Bayramiç merkezinde Bulundu
İmamın Çalınan Otomobili Bayramiç merkezinde Bulundu Taner Arçukoğlu
Bu içerik 3829 kez okundu.
Advert Advert
ÇANAKKALE'nin Bayramiç İlçesi'nde 55 yaşındaki imam İlhami Yürük'ün evinin önünde park halindeyken çalınan otomobili, jandarma tarafından 5 gün sonra terkedilmiş olarak bulundu. 
Bayramiç'in Yukarışevik Mahallesi'nde imamlık yapan İlhami Yürük'ün, geçen 10 Ekim günü evinin önüne park edip, anahtarını üzerinde unuttuğu 10 N 7657 plakalı otomobili kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından çalındı. Yaklaşık 15 kişinin ikamet ettiği köyde böyle bir hırsızlık olayının meydana gelmesi şaşkınlığa neden oldu. Jandarma ekipleriolayla ilgili harekete geçti. Jandarma ekiplerinin çalışmaları sonucu, çalınan otomobil dün Bayramiç ilçe merkezindeki Tepecik mahallesinde kapıları açık, terk edilmiş  halde buldu. Jandarma, otomobili kullanmak amacıyla çaldıkları ve yakalanacaklarını anlayınca da terkedip kaçtıklarını sanılan hırsızlaın yakalanması için çalışma başlattı. Çalınan otomobiline 5 gün sonra tekrar kavuşan imam yürük, direksiyonunu başına geçip, jandarmaya teşekkür etti. 
Yürük otomobiliin çalınmasının ardından, köylülerden hiç kimsenin böyle bir şey yapmayacağından emin olduğunu belirtip, "Otomobilin anahtarını üzerinde unutmuşum. Bu unutkanlığım otomobilimin çalınmasına neden oldu" demişti.
 
 
DHA
Çanakkale otomobil Son Dakika Çanakkale Haberi imam
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İki otomobil kafa kafaya çarpıştı 4 yaralı
İki otomobil kafa kafaya çarpıştı 4 yaralı
İki otomobilin çarpıştığı kazada 1’i ağır 2 kişi yaralandı.
İki otomobilin çarpıştığı kazada 1’i ağır 2 kişi yaralandı.