newjoy çanakkale deja vue çanakkale relax çanakkale
newjoy home Advert Advert
Advert

Evde para bulamayan hırsızlar 30 kilo tarhanayı çaldı

Bayramiç ilçesinde, girdiği evde para ve değerli eşya bulamayan hırsızlar, kurumak üzere serilmiş olan 30 kilogram tarhanayı çaldı.

Evde para bulamayan hırsızlar 30 kilo tarhanayı çaldı
Evde para bulamayan hırsızlar 30 kilo tarhanayı çaldı Taner Arçukoğlu
Bu içerik 5984 kez okundu.
Advert
Bayramiç’e bağlı Çiftlik Köyü’ndeki Mehmet - Elveda Eroğlu çitfinin evine, bugün öğlen saatlerinde pencere camını kırarak giren hırsızlar, içerisini darmadağın etti. Bütün aramalarına rağmen para ve değerli eşya bulamayan hırsızlar, Eroğlu çiftinin kuruması için odalardan birine serdiği toplam 30 kilogram tarhanayı çaldı. Pazardan eve döndüklerinde ortalığın alt üst edilip, tarhanaların çalındığını farkeden Eroğlu çifti, jandarmaya şikayetçi oldu. Jandarma, hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.
 
30 kilo tarhanayı çaldılar
 
Bir hafta uğraşıp yaptığı tarhanaların çalınmasının üzüntüsünü yaşayan Elveda Eroğlu, "Yağmur yağacak diye tarhalanarı evin içinde kurutuyordum. 30 kilogram tarhana vardı. Kışın pazarda satacaktım" dedi.
 
Aynı gün yakındaki Ağaçlı Köyü’nde de Eşref Yörükoğlu’na ait eve hırsız girdi. Evin her yerini dağıtan hırsızların, değerli bir şey bulamayınca hiçbir şey almadan ayrıldıkları anlaşıldı. Soruşturma başlatan jandarma, her iki olayın birbiriyle bağlantısı olup olmadığının araştırıldığını bildirdi.
 
 
 
DHA
Bayramiç ilçesi ev para değerli eşya hırsızlar tarhana çaldı.
anafartalar market
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de bomba Paniği
Çanakkale'de bomba Paniği
8 yıldır böbrek bekliyordu ÇOMÜ'de yapılan nakille sağlığına kavuştu.
8 yıldır böbrek bekliyordu ÇOMÜ'de yapılan nakille sağlığına kavuştu.