Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Kurban Bayramı Hava Tahmini Açıklandı!..

Meteoroloji 2.Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi, Kurban Bayramı süresince Çanakkale ve bölgesindeki hava tahmin durumunu açıkladı.

Kurban Bayramı Hava Tahmini Açıklandı!..
Kurban Bayramı Hava Tahmini Açıklandı!.. Taner Arçukoğlu
Bu içerik 2339 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert
Meteoroloji 2.Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi’nden yapılan açıklamada; “Halen uzun yıllar ortalamalarının üzerinde gerçekleşen hava sıcaklıklarının bayramda bölgemiz genelinde 2-5 derece azalarak mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.
 
10.09.2016 Cumartesi: Bölgemiz öğle saatlerinden sonra parçalı ve yer yer çok bulutlu; Aydın, Manisa, İzmir ve Çanakkale illerinin doğu kesimleri ile Balıkesir’in güney çevrelerinin kısa süreli ve yerel sağanak yağışlı diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın bölgemizin kuzey kesimlerinde kuzey yönlerden kuvvetli (30-50 km/saat) olarak eseceği bekleniyor.
 
11.09.2016 Pazar (Arefe günü): Bölgemizin kuzey ve iç kesimlerinin öğle saatlerinden sonra parçalı ve yer yer çok bulutlu, Balıkesir ve Çanakkale illerinin doğu kesimlerinin kısa süreli ve yerel sağanak yağışlı diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
 
12.09.2016 (Bayramın 1.günü): Bölgemizin iç kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğleden sonra İzmir, Manisa ve Aydın illerinin doğu kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın bölgemizin kuzey kesimlerinde kuzey yönlerden kuvvetli (30-50 km/saat) olarak eseceği bekleniyor.
 
13.09.2016 (Bayramın 2.günü): Bölgemizin iç kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğleden sonra İzmir, Manisa ve Aydın illerinin doğu kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın bölgemizin kuzey kesimlerinde ve kıyı kesimlerinde kuzey yönlerden fırtınamsı rüzgar (40-60 km/saat) şeklinde eseceği bekleniyor.
 
14.09.2016 (Bayramın 3.günü): Bölgemizin iç kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğleden sonra İzmir ve Aydın illerinin doğu kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın bölgemizin kuzey kesimlerinde kuzey yönlerden kuvvetli (30-50 km/saat) olarak eseceği bekleniyor.
 
15.09.2016 (Bayramın 4.günü): Bölgemizin iç kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğleden sonra İzmir ve Aydın illerinin doğu kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor” ifadeleri yer aldı.
 
 
 
 
 
 
Kaynak- Çanakkale Aynalı pazar
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sandık güvenliği için  Her İlde Her Okula Bir Avukat
Sandık güvenliği için Her İlde Her Okula Bir Avukat
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..